BFT Yetkili Servis

BFT Yetkili Servis

Otomatik kapı ve panjur sistemleri ürünleri üreten BFT bu alanda dünyada çok önemli bir konuma yükselmiş ve ürünlerinin kalitesi ile dikkat çekmektedir. Otomatik kapı çeşitleri ile insanların hayatlarında çok ciddi bir kolaylık sağlayan ürünler ayrıca güvenlik noktasında da çok etkilidir. Kullanılan ürünün çeşidine bağlı olarak güvenlik sağlanmaktadır. Bazı ürünlerde istenilen alanlara sadece araçların girmesi engellenirken bazı ürünlerde ise araç, insan ve sokak hayvanlarının girmesi de engellenmektedir. Gelişmiş teknolojilere sahip olan ürünler firmanın garantisi altında olup herhangi bir sorun yaşandığından BFT yetkili servis hızlı bir şekilde duruma müdahale etmekte ve bozulan ürünün tamir işlemini yaparak tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır.

BFT Yetkili Servis ve Teknik Destek

BFT yetkili servis sadece onarım noktasında değil bakım ve teknik destek noktasında da ürün kullanıcılarına destek olmaktadır. Yaygın servis ağı ile ülkenin hemen her noktasında destek verebilmektedir. BFT tarafından üretimi yapılan ürünler son teknoloji ürünü sistemleri içerisinde bulundurmakta olup bunların bir kısmı yeni nesil akıllı sistemlerden oluşmaktadır. Dolayısıyla son derece hassas olan bu sistemlerin kurulumunun mutlaka servis tarafından yapılması gerekmektedir. Ürünler temin edildikten sonra gelen servis personelleri kısa sürede kurulumu tamamlamakta ve ardından da gerekli testleri yaparak ürünleri kullanıma hazır hale getirerek teslim etmektedir. Ayrıca farklı fonksiyon ve ayar çeşidi olan ürünlerin ayarlarını müşteri isteğine göre yapmaktadır. Böylece insanlar ürünleri istediği ayarda rahatlıkla kullanabilmektedir.

BFT Yetkili Servis ve Ürünlerin Performansına Yapılan Katkı

BFT yetkili servis firma tarafından üretilen ürünlerin performanslarında herhangi bir düşüş meydana geldiğinde de müdahale etmekte ve ürünlerin performanslarının tekrar eski haline gelmesini sağlamaktadır. Üretilen ürünler her iklim koşulunda yüksek performans gösterecek şekilde üretilmiştir. Bundan dolayı söz konusu şartlarda herhangi bir performans düşüklüğü olduğunda destek alınması gerekmektedir. Ürünlerin arıza çıkarması durumunda ise gerekli müdahaleyi yapan uzman ekip, gerekirse parça değişimi de yapmaktadır. Her türlü yedek parçayı bünyesinde bulunduran servis böylece müşterilerin sorunlarını kısa sürede çözmekte ve ürünlerin sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

bft türkiye - bft servis - bft yetkili servis - bft otomatik kapı - bft otomasyon

Bft Türkiye – Bft Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.