BFT Otomasyon

BFT Otomasyon Hakkında Genel Bilgiler

Otomatik kapı ve panjur sistemleri üretimlerinde önemli bir noktada bulunan BFT, üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi ile dikkat çekmektedir. BFT otomasyon kalitesi kapı ve panjur sistemlerinin tamamında görülmekte ve bu sayede insanların yaşamları ciddi manada kolaylaşmaktadır. Kapı ve panjur sistemlerinde kullanılan motorların kalitesi ve gücü kapının toplam ağırlığına ve uygulanması gereken kuvvete göre belirlenmektedir. Böylece en yüksek düzeyde performans sağlayan motorlar ayrıca yeni nesil akıllı sistemlerle de büyük bir uyum içerisinde çalışmaktadır. Akıllı sistemler sayesinde insanlar bazı ürünlere el vurmadan bazılarına da kumanda ile komut vermek suretiyle açılmasını sağlamaktadır. Böylece insanlar ev, garaj gibi yerlerin girişlerinde beklemeden ve araçtan inmeye gerek kalmadan kapılar açılmaktadır.

BFT Otomasyon ile Kullanım Kolaylığı

BFT otomasyon bütün ürünlerin içerisinde yer almakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Fakat ürünlerin ağırlık ve boyutuna göre farklı şekilde işlev görmektedir. Kimi yerde açılma hızı oldukça yavaş iken kimi yerde ise nispeten daha hızlı açılmaktadır. Bunun nedeni ise kapıların boyutları ve güvenliktir. Aksi durumda farklı olumsuz sonuçların ortaya çıkması söz konusu olabilmektedir. Otomasyon sistemleri hemen her hava koşulunda çalışacak şekilde üretilmiş ve hava şartlarından kolay kolay etkilenmemektedir. Teknolojinin göstermiş olduğu ilerleme sayesinde her türlü duruma çareler bulunabilmekte ve insanların bu yöndeki talepleri rahatlıkla karşılanabilmektedir. Ayrıca teknoloji dışında kullanılan insan gücü de son derece önemli olup BFT bünyesinde bulunan personellerin kalitesi sayesinde söz konusu durumda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

BFT Otomasyon ve Güvenlik

BFT otomasyon sistemleri insanların taleplerine cevap verecek nitelikte tasarlanmıştır. Kapıların açılma hızları insanların talepleri doğrultusunda ve motor gücüne bağlı olarak değiştirilebilmektedir. Kapının açılma hızı konusundaki taleplerini daha önceden bildirdiklerinden ona uygun motorlar kullanılmaktadır. Ayrıca otomasyon sistemleri yüksek güvenlik de sağlamaktadır. Kapıların kapanırken önüne canlı ya da cansız bir varlık çıkması durumunda otomatik olarak kapılar durmakta ve böylece de ortamda bulunan eşya ya da insanlar zarar görmemiş olmaktadır. Bu durum son derece önemli olup insanların ciddi şekilde yaralanmalarını ve daha kötü sonuçları engellemektedir.

bft türkiye - bft servis - bft yetkili servis - bft otomatik kapı - bft otomasyon

Bft Türkiye – Bft Servis – Bft Otomasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.