BFT Otomatik Kapı

BFT Otomatik Kapı Ve Özellikleri

BFT üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi ile dikkat çekmekte ve yine bu kalite ile dünyada bilinen markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Özellikle otomatik kapı konusunda kullanmış olduğu yeni nesil akıllı teknolojiler sayesinde hem kullanım kolaylığı sağlanmakta hem de yüksek performans alınmaktadır. BFT otomatik kapı farklı çeşitlerde olup ihtiyaca ve ortama göre bunlardan bir tanesi tercih edilmektedir. Kapıların tamamında otomasyon sistemlerin bulunmakta ve bu sistemler sayesinde de kapılar el değmeden açılıp kapanabilmektedir. Bu sistemlerden bazıları kumanda ile bazıları kart ile bazıları ise akıllı tanıma sistemleri ile çalışmaktadır. Böylece insanlar zor hava şartlarında araçlarından inmeden kapıları rahatlıkla açabilmekte ve garaj, site gibi yerlere giriş yapabilmektedir.

BFT Otomatik Kapı ve Yüksek Performans

BFT otomatik kapı ürünleri arasında bulunan seksiyonel garaj kapısı sayesinde garajlara hem daha rahat bir şekilde girmek mümkün olmakta hem de garajlara istenmeyen kişi ya da hayvanlar girememektedir. Her türlü hava şartlarında çalışabilecek özellikte olan bu kapılar, böyle ortamlarda performans düşüklüğü de yaşamamaktadır. Kullanılan malzemeler ve motorun özellikleri sayesinde bu sağlanırken akıllı sistemler de buna katkı da bulunmaktadır. Bunların dışında bu kapılara ait kumandalar da son derece fonksiyoneldir. Seksiyonel kapılar haricindeki yana açılır kapılar, fotoselli kapı ve hidrolik tip kanatlı kapı gibi ürünlerde de aynı özellikler bulunmaktadır. Kapıların ağırlıkları ve hareket etme şekillerine uygun motor seçimi yapılmakta ve böylece performans konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

BFT Otomatik Kapı Kullanışlılığı

BFT otomatik kapı çeşitleri arasında bulunan yana kayan kapılar özellikle site ya da kurum girişlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu kapıların otomatik olmayanı yani motorsuz olanları da bulunmaktadır. Söz konusu kapılar insan gücü ile ray üzerinde kaydırılmak suretiyle açılmaktadır. Bu durum özellikle yağmurlu, karlı ve soğuk havalarda son derece zor olmaktadır. İnsanlar araçlarından dışarı çıkarak bu kapıları güçlükle yana kaydırmakta ve araçla içeri girdikten sonra da aynı işlemi bu defa da kapatmak için uygulamaktadır. Otomatik kapılarda ise araçtan inmeye gerek olmadan bu işlemler BFT motor sayesinde yapılmaktadır.

bft türkiye - bft servis - bft yetkili servis - bft otomatik kapı - bft otomasyon

Bft Türkiye – Bft Servis – Bft Otomasyon – Bft Otonaatik Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.