BFT Giotto Bariyer

BFT Giotto Bariyer

Bariyer sistemleri üreticileri arasında bulunan BFT, farklı modellerde bariyerler üretmekte ve kullanıcıların bu yöndeki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. BFT giotto bariyer de bunlar arasında bulunmaktadır. Sahip olduğu akıllı teknoloji sistemleri sayesinde elektronik olarak ayarlanabilmektedir. Özellikle yoğun araç giriş çıkışı olan park alanlarında sıklıkla kullanılırken site ve kurum bahçelerinin giriş yapılarında da kullanılmaktadır. İstenmeyen araçların bu alanlara girmesini engelleme konusunda son derece başarı olan ürünün iki farklı modeli bulunmaktadır. Bariyer sisteminin kollarında bulunan dayanıklı yapı çarpmalara karşı da koruma sağlamaktadır. Ayrıca bariyerin kollarında bulunan ışıklandırma sistemleri havanın kararmasıyla birlikte devreye sokulmakta ve geceleri de rahatlıkla fark edilmesi sağlanmaktadır. İhtiyaca bağlı olarak 3 m, 4 m, 5 m ve 6 m kol uzunluğu seçeneklerden bir tanesi tercih edilebilmektedir.

BFT Giotto Bariyer Özellikleri

BFT giotto bariyer sistemlerinde bulunan aküler elektrik kesintilerinde devreye girmekte ve kullanıcıların mağdur olması engellenmektedir. Ayrıca bu tip bariyerler kilitli ve kilitsiz olarak çalışma özelliği göstermekte ve böylece kullanıcılar bunlar arasından istediğini tercih edebilmektedir. Giotto bariyerlerin kontrol ünitesinde termal koruma sınıfı bulunmakta ve ip 54 koruma katsayısı etkin olarak kullanılmaktadır. Söz konusu ürünlerde mekanik kilitleme özelliği de bulunmaktadır. Söz konusu durumda kişisel anahtarlar kullanılarak serbest bırakma işlemi yapılabilmektedir. Yukarıda da belirtildiği gibi özellikle yoğun araç giriş çıkışı bulunan yerlerde kullanılan sistemlerin 2 saniye ile 4 saniye arasında açılıp kapanmaktadır. Ürünün mekanizma ağırlığı 36 kg olup son derece kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilmektedir. Ayrıca -10 derece ile 55 derece arasında herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmadan çalışmaktadır. Ürünler üzerinde kabloların saklanması için kanal da bulunmakta ve böylece kabloların tamamı gizlenmektedir.

BFT Giotto Bariyer Aksesuarları

BFT giotto bariyer genel olarak yukarıda bahsedilen özelliklere sahiptir. Fakat bunlar dışında farklı aksesuarlar eklenerek kullanım kolaylığı sağlanabilmektedir. İki kanallı ya da dört kanallı kumanda tercih edilerek uzaktan kullanılabilmektedir. Bunun dışında aksesuar olarak antensiz ve kablolu flaşör, dahili kontrol kartı, emniyet fotoseli, kol bağlantı kiti, bariyer kolu perdesi, pvc kol tapası, taban montaj aparatı, akü şarj kiti ve çeşitli bariyer kolları eklenebilmektedir.

bft bariyer - bft giotto - bft türkiye - bft otomasyon - bft servis

BFT Giotto Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.