BFT Deimos A600 Yana Kayar Motor

BFT Deimos A600 Yana Kayar Motor

BFT tarafından üretilen yana kayar kapıların içerisinde BFT Deimos A600 yana kayar motor bulunmaktadır. 600 kg çekme kapasitesi bulunan motor alanındaki güçlü motorlar arasında yer almakta ve ihtiyaçları rahatlıkla karşılamaktadır. 230 volt AC akım ile çalışan motorun kontrol ünitesi ve alıcısı üzerindedir. Motorun özellikleri arasında bulunan elektromekanik tip sonlandırma switchleri kapı hareketlerini sınırlandırabilmekte ve bu da kullanılacak alana bağlı olarak farklı avantajlar sağlamaktadır. Motor ön tarafında bulunan kontrol ünitesi sayesinde kolay bir erişim sağlanabilmekte ve gereken ayarlamalar yapılabilmektedir. Ayrıca ürünün içerisinde bulunan emniyet sistemi de son derece etkili bir şekilde çalışmakta ve canlı ya da cansız bir varlığa çarpma durumunda durmakta ve ciddi kazaların önüne geçmektedir.

BFT Deimos A600 Yana Kayar Motor Özellikleri

BFT Deimos A600 yana kayar motor farklı modellere de sahiptir. Bu modellerden bazıları 800 kiloya kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir. Çok sıcak ve soğuk ortamlarda dahi tam performanslar çalışabilen motor böylelikle kullanıcılara ciddi avantaj sağlamaktadır. -15 derece ile 60 derece arasındaki sıcaklıklarda herhangi bir performans düşüşü yaşamadan çalışabilmektedir. Söz konusu motorun kullanıldığı kapılar dakikada 8 metre ile 12 metre arasında açılıp kapanabilmektedir. 70 watt motor gücü ile saniyede 20 cm açılma hızına sahiptir. Ayrıca bu motorda yavaş başla ve yavaş dur özellikleri de mevcuttur. Bu özellikte bazı durumlarda oldukça kullanılabilirlik sağlamaktadır. Sabit hıza sabit olan motor sayesinde yana kayar kapılar el değmeden kapanıp açılabilmektedir.

BFT Deimos A600 Yana Kayar Motor ve Sağladığı Kolaylıklar

BFT Deimos A600 yana kayar motor bahçe kapısı ve benzer yerlerde kullanılmaktadır. Emniyet fotoseli ve kumanda gibi ekstra özelliklerle daha da kullanışlı olan motorlar sayesinden insanlar kapılarını açmak için araçlardan inmeden sadece kumanda tuşuna basarak bunu yapabilmektedir. İki ya da dört kanallı kumanda tercihi bulunan motorlar firmanın garantisi altındadır. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda BFT servis tarafından gerekli olan bakım ve onarım yapılmaktadır. Böylece sorun çözülerek eskisi gibi kullanılan motora zamanında yapılacak olan periyodik bakımlar da kullanım ömrünü artırmaktadır.

bft motor - bft servis - bft bahçe kapısı - bft yana kayar kapı motoru

BFT Deimos A600 Yana Kayar Motor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.