BFT Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

BFT Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

BFT eos 120 seksiyonel garaj kapı motoru basit ve hızlı bir şekilde montaj edilebilmektedir. Bundan dolayı da insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tek bir modeli bulunan Eos 120 garaj kapısı motoru ihtiyacını tek başına karşılamakta ve sağlamış olduğu performans ile de insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Akıllı teknoloji sistemlerinin etkin bir şekilde kullanıldığı motorun sağlamış olduğu güç ile garaj kapıları rahatlıkla açılıp kapanmaktadır. Kontrol ünitesinin kolay ulaşılır yerde olmasından dolayı ciddi bir kullanım kolaylığı sağlanmakta ve buradan istenilen ayarlar rahatlıkla yapılabilmektedir. Kontrol ünitesi içerisinde farklı fonksiyoneller bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de hata bulma fonksiyonudur. Bunun sayesinde motor üzerinde oluşan sorunlar kısa sürede tespit edilmekte ve buna uygun çözümler sağlanmaktadır.

BFT Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Özellikleri

BFT eos 120 seksiyonel garaj kapı motoru montajı sırasında herhangi bir bağlantı parçasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Böylelikle kolay bir şekilde montaj işlemi gerçekleşmektedir. Tavana montaj edilen bu motorun içerisinde kabloların gizlenmesi için kanallar bulunmaktadır. Bu kanallardan dolayı açıkta kablo kalmamakta ve böylece kablo kirliliği oluşmamaktadır. Motorun sağlamış olduğu güç kapının 5 metreye kadar kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Ayrıca enkoderli sisteme sahip olan Eos, bunun sayesinde yavaş bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Böylelikle de hızlı açılıp kapanma sebebiyle yaşanabilecek olan problemler ve kazalar engellenmiş olmaktadır. Kilitsiz çalışma sistemine sahip olan motorda ayrıca farklı bir güvenlik sistemi daha bulunmaktadır. Söz konusu sistem sayesinde kapı kapanırken önüne bir cisim çıkması durumunda durmakta ve aksi yöne hareket etmeye başlamaktadır. Bu da kazaların büyümesini engellemektedir.

BFT Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Zor Hava Şartlarında Çalışması

BFT eos 120 seksiyonel garaj kapı motoru çok zor hava şartlarında dahi çalışabilmekte ve performansında herhangi bir problem yaşanmamaktadır. -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir şekilde çalışabilen motor, ayrıca ip ile de serbest bırakılabilmektedir. Böylece de elektrik gitmesi gibi durumlarda garaja girip çıkmada herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

bft eos - bft motor - bft garaj kapı motoru - bft seksiyonel kapı motoru - bft otomasyon - bft türkiye

BFT Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.