BFT Garaj Kapısı

BFT Garaj Kapısı

Otomatik kapı üretimi noktasında sektörde ciddi bir konumda olan BFT, ürünlerinde kullandığı ileri teknoloji ve kalite ile dikkat çekmektedir. BFT garaj kapısı üretimi noktasında da son derece başarılı olan firma ihtiyaçlara yönelik farklı tipte kapılar üretebilmektedir. Üretilen kapılar özellikle montaj konusunda herhangi bir sorun çıkarmamakta ve kolaylıkla monte edilebilmektedir. -15 derece gibi soğukta ve 60 derece gibi yoğun sıcaklıkta dahi herhangi bir performans düşüşü yaşamadan çalışabilen kapılar insanların hayatlarını ciddi derecede kolaylaştırmaktadır. İnsanlar bu ürünler sayesinde araçlarından inmeden garajlarına girebilmekte ya da çıkabilmektedir. Böylece farklı hava şartlarından etkilenmeyen kullanıcılar aynı zamanda da güvenlik konusunda da avantaj elde etmiş olmaktadır. Garajlarına girmeden araçlarından inmek zorunda kalmayan insanlar böylelikle kendilerini daha fazla güvende hissetmektedir.

BFT Garaj Kapısı Özellikleri

BFT garaj kapısı sistemlerinde son teknoloji kullanılmakta ve bu da insanları olumlu etkilemektedir. Özellikle akıllı teknoloji sistemleri sayesinde kumanda, kart ya da tanıma sistemleri devreye girerek kapıların açılmasını sağlamaktadır. Bu sistemlerin tam performans ile çalışabilmesi için gereken en önemli husus uyumdur. Garaj kapılarını oluşturan parçaların tamamı BFT tarafından üretilmekte ve bu da uyum noktasına olumlu şekilde yansımaktadır. Ayrıca garaj kapısını oluşturan en önemli parçalardan bir tanesi olan motorlar da son derece küçük ve portatiftir. Böylece her türlü ortama rahatlıkla kurulabilen bu motorlar kapıların açılıp kapanması için gerekli olan gücü sağlamaktadır.

BFT Garaj Kapısı ve Kullanılan Motorlar

BFT garaj kapısı parçaları arasında bulunan motorların farklı modelleri bulunmakta ve bu modeller kullanılacak olan kapıya göre seçilmektedir. Kapıların ağırlığına bağlı olarak farklı güç üreten motorlar tercih edilmektedir. Böylece kapılar istenilen hızda açılıp kapabilmektedir. Ayrıca duruma göre iki motor da kullanılabilmektedir. Bu motorlara ait kumandalar, kapıların uzaktan kontrol edilmesinin dışında farklı fonksiyonların devreye girmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Bütün bu sistemler firma garantisi altında olup garaj kapılarında herhangi bir arıza olması ya da performans düşüklüğü yaşanılması durumunda BFT teknik servisi devreye girmekte ve gereken müdahaleyi yaparak kapıyı eski haline getirmektedir.

bft otomatik kapı - bft motor - bft servis - bft türkiye - bft garaj kapı motoru

BFT Otomatik Garaj Kapısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.