Bft İstanbul

Bft İstanbul

Faaliyetlerine 1999 yılında başlayan ve ilk olarak panjur ile otomatik kapı sektöründe çalışmalar gerçekleştiren Bft İstanbul, gerek edindiği deneyimler gerek gerçekleştirdiği yatırımlar ile günümüze kadar gelişimini sürdürmüştür. Üretimlerinde son derece modern teknikler ve ekipmanlar kullanan firma, estetik yönden de müşteri memnuniyetini sağlamak için gereken çalışmaları deneyimli personelleri eşliğinde sürdürmektedir. Firmanın kullandığı son sistemler ve güvenliği esas alan ürünlerde kullanıcı açısından gereken kullanım kolaylığının sağlanması için de son derece titiz bir şekilde planlama yapılmıştır. Sektörde hizmet verdiği kuruluşlar arasında Aras Kargo, Eti ve Ankara Ticaret Odası gibi kurum ve kuruluşların yer aldığı şirket, geniş ürün yelpazesine sahip olup müşteri beğenisi ve isteklerine göre de tasarımlar gerçekleştirebilmektedir.

Bft İstanbul Ürün Yelpazesi ve Özellikleri

Artan rekabet ortamı ve sektörde kalıcı olacak nitelikte günümüz teknolojisini takip etme ile birlikte müşteri talep ve beklentilerine uygun olarak üretim ve ürün yelpazesini sürekli olarak geliştiren Bft İstanbul şirketinin ürettiği ürünler arasında Ares, SP 3500 ve Deimos gibi modellerden oluşan yana kayar kapı motoru ön plandadır. Şirket ayrıca Argo, Eos 120 ve Efor gibi seçeneklerin yer aldığı seksiyonel garaj kapısı motoru; Scudo, Easy ve Privee gibi konseptlerin bulunduğu mantar bariyer gibi ürünleri de modern ekipmanlar ve uygun teknikler ile üretmektedir. Şirketin piyasaya sunduğu diğer ürünler ise kumanda ile igea ve forb gibi iki ayrı modelin bulunduğu endüstriyel tip katlanır kapı motoru yer almaktadır. Şirket vizyonu ve büyüme stratejisi doğrultusunda ilerleyen dönemlerde üretimini sürdürdüğü ürünlerin niteliğini geliştirmekle birlikte farklı ürünlerin de imalatına başlayabilecektir.

Bft İstanbul Yetkili Servis Hizmetleri

Ürettiği modern ürünler ile dünyada yenilikçi ve gelişmiş çözümler sunmayı hedefleyen Bft İstanbul şirketinin satış sonrası ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte yetkili servis hizmeti de bulunmaktadır. Bariyer ve otomatik kapı sistemleri ile ilgili oluşabilecek her sorunun güvenli ve herhangi bir sıkıntı oluşturmadan çözümünü gerçekleştiren yetkili servisler ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılması ve firmanın imajının korunması hedeflenmektedir. Farklı iklim koşullarında çalışma özelliğine sahip ve uzun ömürlü olmasıyla ön plana çıkan ürünlerde herhangi bir problem meydana geldiğinde yüksek standartlarda çözüme ulaşmak mümkün olacaktır.

bft otomasyon - bft türkiye - bft otomatik kapı - bft istanbul - bft motor - bft kumanda - bft bariyer

Bft İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.