BFT Kumanda

BFT Kumanda ve Özellikleri

BFT tarafından üretilen otomatik kapı ve panjur sistemleri farklı şekillerde açılıp kapanmaktadır. Tanımlanmış araçlar için otomatik açılıp kapanan sistemler ayrıca kart ile de aynı şekilde çalışmaktadır. Bunun dışında kumanda yardımıyla da açılıp kapanma özelliğine sahip olan otomatik kapı ve panjur sistemleri insanlara ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. BFT kumanda sayesinde insanlar ellerini değmeden ve herhangi bir güç uygulamak zorunda kalmadan bu kapıları rahatlıkla açıp kapatabilmektedir. BFT tarafından üretilen özel motorlar ve yeni nesil akıllı sistemlerin büyük uyumu sayesinde rahatlıkla söz konusu işlemler yapılabilmektedir. Mikro işlemcilerin bulunduğu bu kumandaların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Dört tuşlu ya da iki tuşlu gibi farklı seçeneklerin bulunduğu kumandalar kullanılan ürüne göre farklılık göstermektedir.

BFT Kumanda ve Güvenlik

BFT kumanda özel bir kodlama sayesinde ürüne tanıtılmakta ve bu şekilde uyum içinde çalışmaktadır. Dışarıdan herhangi bir şekilde buna müdahale edilebilmesi mümkün değildir. Sonradan alınan kumandaların aynı şekilde tanıtılması klonlama yapılması gerekmektedir aksi takdirde ürün ile uyum içinde çalışması mümkün olmamaktadır. Söz konusu kumandaların üretimlerinde Avrupa Birliği standartlarına etkin olarak dikkat edilmekte ve böylece kumandalar istenen işlevleri yerine getirmesi dışında kaliteleri ile de dikkat çekmektedir. Belli bir mesafeden kapı ya da bariyer sistemlerini harekete geçirme özelliğine sahip olan kumandalar insanlara ciddi bir yarar sağlamakta ve hem zamandan tasarruf etmelerini hem de yorulmamalarını sağlamaktadır.

BFT Kumanda İşlevsellik

BFT kumanda tek tuşla otomatik kapı, bariyer ve panjur sistemlerini açıp kapatabilmektedir. Bunun dışında kumanda üzerinde bulunan diğer tuşlarla da farklı işlemler yapılabilmektedir. Son derece işlevsel olan kumandaların belli bir mesafeden istenilen komutları yerine getirmesi özellikle araçtan inmenin zor olduğu hava şartlarında ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Bunun dışında tercih edilecek olan ürünün bütün özelliklerinin buradan kontrol edilebilmesi de ayrı bir kolaylık olarak dikkat çekmektedir. BFT garantisi altında olan ürünler uluslararası kalite standartlarına göre üretildiği için kolay kolay bozulmamaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda ise servis personelleri kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.