BFT Kollu Bariyer

BFT Kollu Bariyer ve Özellikleri

BFT kollu bariyer özellikle araç giriş çıkışını kontrol etme noktasında beklentileri rahatlıkla karşılamaktadır. Bahçe, garaj ve park alanı yerlerde kullanılan ürün istenmeyen araçların içeri girmesini engellerken istenildiğinde aynı durum dışarıya çıkacak olan araçlar için de geçerlidir. Bu ürün sayesinde özellikle park alanlarına istenmeyen araçların girişleri tamamen önlenmiş olmaktadır. Son derece gelişmiş sistemlere sahip olan ürün teknolojinin getirmiş olduğu farklı yeniliklerden yararlanmakta ve bunları da kendi içerisinde kullanmaktadır. Bu ürünün açılıp kapanması farklı şekillerde sağlanmaktadır. Özellikle plaka tanıma sistemi sayesinde sadece kayıtlı araçları tespit ederek açılması ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanında uzaktan kumanda ve kart sistemi ile de açılabilmektedir. Açıldıktan sonra ise belirlenen sürede kendisi otomatik olarak kapanmaktadır.

BFT Kollu Bariyerve Sağladığı Avantajlar

BFT kollu bariyer tarafından yapılan işlevi farklı ürünler de yapmaktadır. Fakat söz konusu ürünün en büyük özelliği hızlı bir şekilde açılıp kapanmasıdır ki bu da özellikle yoğun giriş çıkışın olduğu yerlerde ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Çok büyük sitelerin park alanları ya da dışarıdaki park alanlarına günde yüzlerce kez araçlar girip çıkmaktadır. Böyle bir durumda diğer ürünler daha yavaş kalabilmektedir. Fakat kollu bariyer saniyeler içinde açılmakta ve yine aynı şekilde kapanmaktadır. Böylece istenmeyen araçların giriş ve çıkışları daha rahat bir şekilde engellenmiş olmaktadır. Söz konusu durum park yerlerinin yabancı araçlar tarafından kullanılmasını engellediği gibi güvenliğe de önemli katkılar sağlamaktadır.

BFT Kollu Bariyer Performansı

BFT kollu bariyer farklı ölçülerde olabilmektedir. Bina ya da alanlardaki ihtiyaca göre farklı uzunluklarda olan bariyer sayesinde girişler tamamen kapatılmakta ve araçların geçebileceği herhangi bir alan kalmamaktadır. Böylece araç giriş çıkışı tamamen kontrol altına alınmış olmaktadır. Ayrıca dışarıda bulunan ürünler hemen her hava koşulunda rahatlıkla çalışabilmekte ve hava koşullarından neredeyse etkilenmemektedir. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda herhangi bir performans düşüklüğü olmadan çalışmaya devam eden kollu bariyer böylece insanların zor hava koşullarında zor duruma düşmelerini engellemektedir. Kurulumu son derece kısa olan ürün hemen her yere rahatlıkla kurulabilmektedir.

bft bariyer - bft türkiye - bft kumanda - bft kollu bariyer - bft otomatik kapı

BFT Otomasyon Kollu Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.