Bft Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Yana Kayar Kapı Motoru

Genel olarak bahçe kapılarında tercih edilen ve raylı sistemlerde kullanım kolaylığı sağlayan Bft Yana Kayar Kapı Motoru özellikle dar alanlarda müşterilerin arzu ettiği sonuca ulaşmasını hedeflemektedir. Yana Kayar Kapı motoru sayesinde kapı açma ve kapama işlemi hem pratik bir şekilde çözülmüş olacak hem de işlem kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir. Geliştirilmiş yapısı sayesinde başlama ve bitiş aşamalarını son derece yumuşak bir şekilde gerçekleştiren bu sistem kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık oluşturmamaktadır. Akılcı ve modern sistemle geliştirilen ve uzun ömürlü olmasıyla ön plana çıkan bu ürünün kendi arasında deimos, sp 3500 ve ares gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin yapısal ve kullanım yeri özelliklerine göre istenen sonuçları elde etmesi için gereken planlamalar titizlikle yapılmıştır.

Deimos ve Sp 3500 Model Bft Yana Kayar Kapı Motoru

Deimos modeline sahip olan ürün elektromekanik switchlerle kapı hareketini sonlandırmakta ve bünyesinde bulunan kontrol ünitesi sayesinde kolay erişim imkanı sunmaktadır. Otomotik ayarlama ve hata bulma özellikleriyle ön plana çıkan Deimos modeli, herhangi bir engelle karşılaşması durumunda da çarpma emniyet sistemini devreye sokarak istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçmektedir. Çalışma sıcaklığı için en ideal aralık -15 ile 60 derece arası olan bu model müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda dahili kontrol kartı, emniyet fotoseli ve kanallı kumanda gibi çeşitli aksesuarlarla donatılarak kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Sp 3500 modeli Bft Yana Kayar Kapı Motoru ise açma ve kapama işlemleri esnasında hidrodinamik redüktör yapısını devreye sokmakta ve uygun tasarımı sayesinde müşterilerin uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Kilitli çalışma özelliğini de yapısında bulunduran Sp 3500 modeli, kaliteli ve sağlam olacak nitelikte geliştirilmiş ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Ares Modeline Sahip Bft Yana Kayar Kapı Motoru

Mikroişlemci teknolojisi ile geliştirilmiş ve -20 dereceye kadar kullanım kolaylığı sağlayan Ares modeli Bft Yana Kayar Kapı Motoru, LCD ekran ile donatılması sayesinde programlama işleminin son derece pratik bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Gereken tüm modern güvenlik sistemlerini yapısında bulunduran ürün yoğun kullanımlara cevap verebilecek nitelikte geliştirilmiş ve son derece basit montaj işlemi sayesinde kramiyer dişli, harici alıcı kartı ve akü şarj kiti gibi aksesuarların modele eklenmesi mümkün hale getirilmiştir.

bft deimos - bft ares - bft yana kayar kapı motoru

Bft Yana Kayar Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.