Bft Mantar Bariyer

Bft Mantar Bariyer

Zaman zaman meydana gelen yüksek güvenlik ihtiyacı ve istenmeyen araçların giriş veya çıkışlarını kontrol altına tutabilmek amacıyla ileri teknoloji ile geliştirilmiş ve uygun çözümler sunan Bft Mantar Bariyer son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Müşterileri için en uygun sistemleri sunmayı ve bunu yaparken de cazip bedeller karşılığında hizmet vermeyi amaçlayan Bft, yetkili servisleri aracılığıyla da ortam koşulları ve müşteri taleplerine bağlı olarak mantar bariyer sistemlerinde istenen aksesuar ve eklentilerin de montajını gerçekleştirmektedir. Müşteriler uzun ömürlü olarak üretilen bu setleri satın alması ile birlikte kaliteli ve yüksek güvenliğe sahip bir ürüne kavuşmuş olacaktır. Bft firması kullanım şekli, donanımı ve müşteri ihtiyacı ile bağlantılı olarak mantar bariyer üretiminde farklı modelleri piyasaya sunmakta ve bu modellerin nitelikleri sürekli olacak biçimde geliştirilmektedir. Privee, Scudo ve Easy seçeneklerinin yer aldığı mantar bariyerlerin kullanılması ile birlikte istenen sonucun elde edilmesi mümkün hale gelecektir.

Bft Mantar Bariyer Privee ve Scudo Modeli

Geliştirmiş olduğu privee modeli ve bu modelde bulunan zincirli konseptiyle 16 metreye kadar artan büyüklükteki alanı sınırlandırma imkanı sunan Bft Mantar Bariyer, otopark ve bina önü gibi alanlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Düşük maliyetli olan Privee modeli gece görüşünü de sağlayacak şekilde ışıklı sistemle ve son derece şık bir şekilde tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Kalite, uygun fiyat ve hoş tasarımı ile dikkat çeken Privee modeli ile uzun ömürlü bir şekilde kullanım ve istenen güvenliği sağlamak mümkün hale gelecektir. Mantar Bariyerin Scudo modeli ise son derece geniş bir gövdeye sahip olacak şekilde ve geniş alan harici yerler kullanılmak için tasarlanmıştır. Dayanıklı yapısı sayesinde kontrollü geçiş sağlamak için ideal bir çözüm sunan Scudo modeli kurulum kolaylığı ve gece şartlarında da kolay görüş imkanı sunmaktadır.

Bft Mantar Bariyer Easy Konsepti

Kaliteli malzeme kullanılarak ve son derece titiz bir çalışmanın sonunda üretimi sağlanan Bft Mantar Bariyer ürününün Easy modeli gece koşullarında gerek ışıklı taç yapısı gerek reflektörüyle istenen kullanım kolaylığını müşterilerine sunmaktadır. Son derece estetik ve modern bir görünümle üretilen Easy modelinde istenen kalitenin kullanıcıya verilmesi sağlanmakta ve ürünü uygun bir bedel karşılığında satın alma imkanı bulunmaktadır.

bft scudo - bft bariyer - bft mantar bariyer - bft servis - bft easy - bft privee

Bft Mantar Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.