BFT Lux Kanatlı Kapı Motoru

BFT Lux Kanatlı Kapı Motoru

Site girişleri ve benzeri yerlerde bulunan kapılar için kullanılabilecek motor seçenekleri arasında en ideali BFT Lux kanatlı kapı motoru olup bu tip motorun farklı modelleri bulunmaktadır. En dikkat çekici özelliği güvenliği olan motorların kullanımı son derece pratiktir. Böylece kapılar çok daha kullanışlı olmakta ve insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Kanatlı kapıların kanatlarının kilitlenme özelliği bulunan modeller olduğu gibi bazı modellerde de tercihe bağlı olarak bu özellik yer almamaktadır. Emniyet sistemi bulunan motorlar böylece kaza risklerini minimum seviyelere getirmektedir. Motorun yapısında iki adet ayarlı valf bulunmakta ve bunlar sayesinde beklentilere cevap verebilmektedir.

BFT Lux Kanatlı Kapı MotoruGenel Özellikleri

BFT Lux kanatlı kapı motoru dört farklı modelden oluşmaktadır. Bu modellerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Motorların taşıma kapasiteleri 300 kg, 500 kg ve 800 kg arasında değişiklik göstermektedir. Taşıma kapasitesinde olduğu gibi kanat uzunluğunda da farklılık gözlenmekte ve 2 metre, 4 metre ve 5 metre olarak değişmektedir. Termik koruma içeren motorlar kilitsiz çalışma özelliğine sahiptir. Hidrolik sisteme sahip olan motorlarda elektrikli ya da hidrolik kilitleme sistemi bulunmaktadır. Elektrikli kilitleme sistemine sahip olan ürünlerde kilitsiz serbest bırakma özelliği yer almaktadır. Hidrolik kilitleme sistemine sahip olan motorlarda ise anahtar ile serbest bırakma özelliği bulunmaktadır. Kullanıcıların yoğun kullanımına uygun olan kapı motorları BFT garantisine sahiptir.

BFT Lux Kanatlı Kapı Motoru ve Çalışma Performansı

BFT Lux kanatlı kapı motoru farklı hava şartlarında performans kaybı olmadan çalışabilmektedir. -10 derece ile 60 derece arasındaki sıcaklık arasında tam performans ile çalışabilmektedir. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan motorlar doğrudan elektrik ile çalışmaktadır. 17, 34 ve 50 saniye gibi kısa zamanlarda kapıların 90 derece açılmasını sağlamaktadır. İp57 koruma sınıfına sahip olan motorlara kullanıcılar rahat bir şekilde erişim sağlarken dışarıdan erişim bu sistem tarafından engellenmektedir. Ürünlerin mekanizma ağırlığı modellere bağlı olarak farklılık gösterse de ortalama olarak 8,7 kg olduğu söylenebilir. Ayrıca farklı aksesuarlar eklenmek suretiyle kapılar farklı özellikler gösterebilmektedir.

bft motor - bft lüx kanatlı kapı motoru - bft kapı

BFT Lux Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.