BFT Mitto 2 Kumanda

BFT Mitto 2 Kumanda

Otomatik kapı ve panjur sistemleri üreten BFT, son teknoloji ürünü akıllı sistemleri kullanmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde bulunan ve üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile dikkat çeken firma aynı zamanda aksesuar konusunda da son derece deneyimlidir. Bu aksesuarlar arasında yer alan BFT mitto 2 kumanda otomatik kapıların uzaktan, el değmeden açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Bahçe, garaj, park alanı ve site girişi gibi yerlerde kullanılan otomatik kapıların kontrolü uzaktan bu kumanda ile sağlanmaktadır. Yana kayar kapı otomasyonları, garaj ve bahçe kapısı otomasyonları, kanatlı kapı otomasyonlarında kullanılabilen bu aksesuarlar sayesinde kapılar tek bir tuşa basılara açılıp kapanmaktadır. Her türlü hava şartında rahatlıkla çalışabilen kumandalar çok sıcak ve çok soğuk olan hava şartlarından etkilenmemektedir.

BFTMitto 2 Kumanda Özellikleri

BFT mitto 2 kumanda 433,92MHz frekansla çalışmakta ve kapıların kontrolü sağlanmaktadır. Kumanda üzerinde iki farklı tuş bulunmakta ve yaklaşıl 50 metre uzaktan kapıların kontrolü sağlanmaktadır. 12 V pil ile çalışabilen aletler farklı modellere de sahiptir. Kapıların kolay bir şekilde açılıp kapanmasını sağladığı gibi bariyer sistemlerinin de aynı şekilde kontrolünü sağlamaktadır. Dolayısıyla BFT tarafından üretilen ürünlerin büyük bir kısmı için bu şekilde kontrol sağlanmaktadır. Söz konusu cihazlar BFT tarafından üretilen motorların en önemli parçalarından bir tanesidir. Çünkü bunlar olmasa idi motorların kontrolü farklı şekilde sağlanacaktı ve kontrol farklı bir yerde olacaktı. Fakat bu sistem sayesinde kontrol tamamen kullanıcılara bırakılmıştır.

BFT Mitto 2 Kumanda ve Sağladığı Kullanım Kolaylığı

BFT mitto 2 kumanda sayesinde kapıların uzaktan kontrolü sağlanmakta olup bu durum kullanılan akıllı sistem teknolojileri ile daha seri ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Uzaktan kumanda üretimi noktasında da çok önemli bir yere sahip olan BFT otomatik kapı otomasyonlarında olduğu gibi bu alanda da öncü firmalar arasında yer almaktadır. Söz konusu ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın ilgili bölümü ile görüşme yapılabilmektedir. Diğer ürünlerde olduğu gibi kumandalarda da BFT garantisi bulunmaktadır. Ve herhangi bir sorunda gerekli destek yetkili servis tarafından sağlanmaktadır.

bft kumanda - bft mitto 2 - bft otomasyon - bft otomatik kapı

BFT Mitto 2 Kumanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.