BFT Moovi Kollu Bariyer

BFT Moovi Kollu Bariyer Hakkındaki Genel Bilgiler

Akıllı teknoloji sistemleri ile geliştirilen BFT Moovi kollu bariyer 230 V elektrikle çalışmaktadır. Normal bariyer sistemlerden daha hızlı olan Moovi, özellikle yoğun olarak kullanılan bahçe ve park alanlarının girişlerinde kullanılmaktadır. İki farklı modelin olduğu ürün grubundaki bariyerlerin kol uzunlukları 3m ile 5m arasında farklılık göstermektedir. Böylece her türlü büyüklükteki kapılarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Doğrudan elektrikle çalışan ve akü ile çalışma özelliği bulunmayan bariyerin açılıp kapanma süresi 1,5 saniye ile 8 saniye arasında değişmektedir. Böylece çok kısa sürelerde geçişler tamamlanmış olmaktadır. Toplamda 36 kg olan ürünün kurulumu çok kolay olduğu gibi kullanımı da çok kolaydır.

BFT Moovi Kollu Bariyer Özellikleri

Termal koruma sisteminin bulunduğu BFT Moovi kollu bariyer ayrıca mekanik kilitleme özelliğini de taşımaktadır. Kişisel anahtarlar ile açılabilen ve serbest düşme özelliği bulunan bariyerler bu yönüyle ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İp24 koruma sınıfında bulunan ürüne kendi kullanıcıları rahatlıkla erişebilirken dışardan erişmek isteyen üçüncü kişiler söz konusu sistem ile engellenmektedir. -10 derece ile 55 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda yüksek performans gösteren ürün gün içinde 600 ile 1200 tur yapabilmektedir ki bu da oldukça yüksek bir rakam olarak dikkat çekmektedir. Ürünün bu kadar fazla çalışması doğal olarak ısınmasına neden olmaktadır. Bu durumu engellemek için ise dahili tip havalandırma sistemi içermektedir. Söz konusu sistem motorun aşırı ısınmadan kaynaklanan sorunlardan korumaktadır.

BFT Moovi Kollu Bariyer Aksesuarları

BFT Moovi kollu bariyer farklı aksesuarlar ile daha da kullanışlı hale gelebilmektedir. Bu aksesuarlardan bazıları flaşör antensiz ve kablosuz modelleri, kol bağlantı kiti, emniyet fotoseli, sabit oturtma çatalı, bariyer kolu perdesi, taban montaj aparatı, pvc kol tapası, 90 derece kol kırma aparatı ve çeşitli bariyer kollarıdır. Bunlar sayesinde bariyerler çok daha etkili olarak kullanılmaktadır. Gece kullanımda kolların fark edilebilmesi için ışıkların açılması kullanım kolaylığı açısından çok önemlidir. Ayrıca söz konusu motor BFT garanti kapsamında bulunmakta ve her türlü sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

bft bariyer - bft kollu bariyer - bft moovi bariyer

BFT Moovi Kollu Bariyer Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.