BFT Virgo Kanatlı Kapı Motoru

BFT Virgo Kanatlı Kapı Motoru

BFT virgo kanatlı kapı motoru akıllı teknoloji sistemleri ile üretilmiş olup teknolojinin insanlara sunmuş olduğu hediyelerden bir tanesi olarak gösterilebilmektedir. Sahip olduğu özellikler sayesinden kanatlı kapılara ait ihtiyaçların tamamına cevap verebilecek nitelikte olan Virgo’da kullanışlı kol yapısı dikkat çekmektedir. Bunun dışında limit switch ve mekanik sonlandırma sistemlerine sahip olan üründe bulunan kontrol sistemi büyük kolaylık sağlamaktadır. Kontrol sistemi sayesinde ayarlamalar rahat bir şekilde yapılırken hata bulma fonksiyonu ile de olası hatalar tespit edilmekte ve böylece daha büyük sorunlar oluşmadan engellenmektedir. Güvenli kullanımı ile ön plana çıkan kapı motorunun montajı ve kullanımı son derece basittir.

BFT Virgo Kanatlı Kapı Motoru Özellikleri

BFT virgo kanatlı kapı motoru güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve buna göre de üretimi yapılmıştır. Çarpma emniyet sisteminin bulunduğu motorda herhangi bir çarpma anında sistem aniden durmakta ve aksi yönde çalışmaya başlamaktadır. Böylece canlı ya da cansız varlıkların çarpması durumunda büyük kazaların yaşanması engellenmiş olmaktadır. Motorun farklı üç modeli bulunmakta ve bunların maksimumum kapı taşıma kapasiteleri 200 kg’dır. Kapıların kanat uzunluğunun 2 metreye kadar olması durumunda motorlar için herhangi bir sorun teşkil etmez iken motor kapıları 90 dereceye kadar açıp kapatabilmektedir. Üstelik çok zor şartlarda dahi rahatlıkla çalışabilen motorlar -15 derece ile 50 derece arasında rahatlıkla çalışabilmektedir. Bu zor şartlarda dahi kapıların açılıp kapanması sadece 14 saniye sürmektedir.

BFT Virgo Kanatlı Kapı Motoru Aksesuarları

BFT virgo kanatlı kapı motoru modellerine göre 6 kg ile 8 kg arasında olmaktadır. Kontrol ünitesinin ön kısımda bulunması, kullanım kolaylığı sağlaması ve LCD ekrana sahip olması başka bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Ip44 koruma sınıfına dahil olan virgo kapı motorlarına kullanıcıların erişmesi bu koruma sınıfı sayesinde son derece basit iken dışarıdan denen erişim istekleri ise engellenmektedir. Bu tip kapı motorlarına modeline bağlı olarak dahili kontrol ünitesi, iki ve dört kanallı kumanda çeşitleri, emniyet fotoseli ve flaşör çeşitleri, harici alıcı kartı ve akü şarj kiti gibi farklı aksesuarlar eklenebilmektedir.

bft kapı - bft motor - bft kanatlı kapı motoru - bft türkiye

BFT Virgo Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.