BFT Phobos Kanatlı Kapı Motoru

BFT Phobos Kanatlı Kapı Motoru

BFT tarafından üretilen BFT Phobos kanatlı kapı motoru performans bakımından beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Bu motorlarda limit swich sistemi bulunmakta ve bu sistem motorların çok soğuk havalarda bile serbest bırakma sistemlerinin aktif olarak çalışmasını sağlamaktadır. Kapı kanatlarının 90 derece açılması 18 saniye gibi kısa bir süre yeterli olmaktadır. Pratik ve kolay kullanımı ile dikkat çeken kapı motorunun montajı oldukça basittir. Güvenlik standartları bakımından oldukça gelişmiş olan bu motorlar ekstra emniyet sistemleri bulunmaktadır. Kapıların kapanması ya da açılması sırasında önüne çıkabilecek olan canlı ya da cansız varlıklar söz konusu sistemin devreye girmesini sağlamaktadır. Böylece kapılar tam ters istikamette hareket etmeye başlamakta ve çok ciddi kazaları önlemektedir.

BFT Phobos Kanatlı Kapı Motoru Kapasitesi

BFT Phobos kanatlı kapı motoru birden fazla modele sahip olup bunlar arasında bazı farklar bulunmaktadır. İhtiyaca göre bu modeller arasından seçimler yapılmakta ve kapılar pratik olarak kapanmaktadır. En fazla 250 kg taşıma kapasitesi bulunan motorların kullanıldığı kapıların kanat uzunluğu 1,8 metre ile 5 metre arasında farklılık göstermektedir. Kilitli çalışma sistemine sahip motorlardan bazıları -10 derece sıcaklığa kadar iyi performans gösterirken bazıları ise -20 derece sıcaklığa kadar iyi performans göstermektedir. Tam performans göstereceği en yüksek sıcaklık ise 50 derece civarındadır. Böylece çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklarda dahi üstün performans göstermesi ciddi bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

BFT Phobos Kanatlı Kapı Motoru Güvenliği

BFT Phobos kanatlı kapı motoru yoğun ve orta yoğun kullanım için son derece uygundur. BFT otomatik kapı motorlarının birçoğunda olduğu gibi bu modelde ip4 güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Söz konusu sistemler sayesinde kullanıcıların cihazlar erişmesinde herhangi bir sorun yaşanmaz iken kullanıcılar dışındaki kişilerin erişim istekleri söz konusu sistem tarafından engellenmektedir. Ürünlerin ağırlıkları konusunda da farklılık bulunmaktadır. Fakat genel olarak motorların ağırlığı 7,7 kg iken mekanizmaların ağırlıkları 5 kg kadardır. Hafif sayılabilecek motorların kurulumu pratik ve kolaydır. BFT tarafından söz konusu motorlara garanti verilmekte ve teknik destek sağlanmaktadır.

bft motor - bft otomatik kapı - bft türkiye - bft phobos

BFT Phobos Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.