BFT Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Seksiyonel Kapı Motoru

Üretmiş olduğu otomatik kapılar ile bilinen BFT, söz konusu kapılarda kendi özel üretimi olan motorları kullanmaktadır. Seksiyonel garaj kapılarında da bu durum geçerli olup BFT seksiyonel kapı motoru sayesinde kapılar yüksek performans göstermektedir. Kapıların açılma ve kapanma hızları uygun seviyede olup kullanıcı beklentilerini rahatlıkla karşılamaktadır. Oldukça küçük ve portatif bir yapıya sahip olan bu motorlar hemen her yere rahatlıkla kurulabilmektedir. Özellikle küçük olması fazla yer tutmamasını sağlamakta ve bu da çok ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Kullanılacak olan kapı türüne bağlı olarak farklı seksiyonel kapı motorları kullanılmaktadır. Efor, argo ve eos gibi farklı tipte olan bu motorların ayrıca bu tiplere ait farklı modelleri de bulunmaktadır.

BFT Seksiyonel Kapı Motoru Özellikleri

BFT seksiyonel kapı motoru son derece hafif olmasıyla da dikkat çekmektedir. Kullanıcılardan bazıları bu motorların küçük ve hafifliğine rağmen kapıları açıp kapatma hızını gördüğü zaman kısa süreli bir şaşkınlık yaşamaktadır. Bu motorların en önemli özelliklerinden bir tanesi de BFT seksiyonel kapılarda kullanılan akıllı sistemler ile uyumlu çalışmasıdır. Özellikle otomasyon noktasındaki beklentilere cevap veren motorlar bundan dolayı da beklentileri karşılama konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Son derece güçlü olan motorların bir başka özelliği ise zor hava koşullarından etkilenmemesidir. Özellikle kış mevsiminde bazı bölgelerde hava sıcaklığı eksi derecelere düşmektedir. Bu sıcaklıklarda dahi herhangi bir performans düşüşü yaşamadan çalışan motorlar kullanıcıların bu tür hava koşulundan etkilenmemesini sağlamaktadır.

BFT Seksiyonel Kapı Motoru İşlevselliği

BFT seksiyonel kapı motoru özellikleri arasında fonksiyonellerini artırma özelliği de bulunmaktadır. Özellikle bazı modellerde eklenen aksesuarlarla farklı özellikler eklenebilmektedir. Bunun yanında modellere bağlı olarak motorların özellikleri ve işlevleri farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da ihtiyaçların tam olarak belirlenmesi ve kurulum yapılacak yerin özellikleri de dikkate alınarak motor seçiminin yapılması gerekmektedir. Böylelikle beklentiler karşılanmış olmaktadır. -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz ve performans düşüklüğü yaşamadan çalışan motorlar insanların el değmeden kapıları açmasını ve kapatmasını sağlamaktadır. Söz konusu durum da hem kolaylık hem de güvenlik sağlamaktadır.

bft türkiye - bft kapı - bft motor - bft otomasyon

BFT Seksiyonel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.