Bft Kapı

Bft Kapı

Modern yöntemler ve teknolojik ekipmanlar sayesinde akıllı cihazlar geliştiren ve müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmayı hedeflen Bft Kapı birçok farklı tip ve modelde ürün geliştirmiştir. Bft Türkiye firması tarafından geliştirilen ürünler arasında SP 3500, Ares ve Deimos gibi modellerin geliştirildiği yana kayar kapılar; efor, argo ve eos 120 konseptlerinin bulunduğu seksiyonel garaj kapıları; igea ve forb gibi seçeneklerin müşterilerin beğenisine sunulduğu endüstriyel tip katlanır kapılar ön plana çıkmaktadır. Ayrıca şirket tarafından Vista TL, Vista SW ve Vista SLC tasarımlarının yer aldığı fotoselli kapı sistemleri de piyasada yaygın bir şekilde kullanılabilmektedir. Her model ve kapı tipinin birbirinden farklı özelliklerde ve kullanım koşullarında tercih edilebildiği ürünler sayesinde sorunların kısa sürede ve pratik bir şekilde çözümü hedeflenmektedir. Gelişen teknolojiler ve artan rekabet ile birlikte kapı sektöründe ürün yelpazesinin genişlemesi ve var olan ürün seçeneklerinin niteliğinin iyileştirilmesi mümkün olacaktır.

Bft Kapı Tiplerinin Model Özellikleri

Seksiyonel Garaj Kapısı motorlarından eos 120 modeli, zorlu koşullar altında çalışabilmeyi mümkün kılmakta ve akıllı teknolojiler ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Hata bulma ve otomatik çalışma sistemi sayesinde kullanımı son derece kolay bir hale getiren bu modelin montaj işlemi de son derece pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bft Kapı Seksiyonel Garaj Kapıları için geliştirdiği Efor modelinde ise müşteri talep ve ihtiyacına yönelik olarak 4 ayrı konsept meydana getirmiştir. Gelişen otomasyon sisteminin yansıtıldığı bu modelde hafiflik, montaj kolaylığı ve gelişmiş fonksiyonel özellikler ön planda yer almaktadır. Uzun ömürlü olarak üretilen Efor modelinde uzaktan yönetim imkanı veren eklentileri de donanıma katabilmek mümkündür.

Bft Kapı Argo Modeli ve Fotoselli Kapılar

Seksiyonel kapı tipinin Argo modeli ise gerek portatif yapısı gerek elektrik kesintisi durumlarında manuel çalışabilme özelliği ile diğer modellerden ayrılmaktadır. Argo modelinde lcd ekran ile programlama işleminin kolaylaştırılması hedeflenmiş çarpmalara karşı da emniyet önlemleri alınmıştır. Bft Kapı Fotoselli tiplerinden Vista SW modeli kanat ayarlama özgürlüğünü kullanıcılarına sunmaktadır. Ortam sıcaklığı olarak -20 derece ile 55 derece arasında problem oluşturmadan çalışabilen bu model elektrik kesintilerine karşı akü ile çalışma özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Fotoselli kapıların Vista SLC konsepti ise tork sınırlayıcı sistemi sayesinde çarpma emniyeti sağlamakta ve hem uzaktan hem kontrol ünitesi üzerinden programlama yapabilme imkanı sunmaktadır.

bft türkiye - bft otomasyon - bft motor - bft otomatik kapı

Bft Otomatik Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.