Bft Kanatlı Kapı Motoru

Bft Kanatlı Kapı Motoru

Yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği modern yöntemler sayesinde akıllı, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üreten Bft Türkiye  firmasının piyasaya sürdüğü Bft Kanatlı Kapı Motoru genel olarak hidrolik veya elektromekanik tiplerde imal edilmiş olup bu tiplerin de farklı özelliklerine göre gruplandırılmış modelleri bulunmaktadır. Geliştirilmiş özelliklere sahip hidrolik ve elektromekanik kanatlı motorlarda kullanıcının ürünü rahat bir şekilde kullanabilmesi için gereken planlama yapılmış ve kullanıcı ürünle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığında sorunun akılcı ve pratik çözümlerle kısa sürede çözülmesini sağlayacak Bft yetkili servis hizmetleri devreye sokulmaktadır. Ürettiği ürünlerle piyasada öncü olmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen Bft ürünlerinden hidrolik kanatlı motorlar, özelliklerine ve kullanım yerlerine göre Sub ile Lux diye adlandırılan modellere ayrılmıştır.

Hidrolik Tip Bft Kanatlı Kapı Motoru Modelleri ve Özellikleri

Bft firmasının hidrolik tip kanatlı kapı motorlarında ürettiği ilk model olan Sub modeli kendi arasında da kilitli ve kilitsiz olarak iki farklı çeşide ayrılmış olup, kilitsiz modellerde arzu edildiği takdirde elektrikli kilit vasıtasıyla kilitli hale dönüşüm sağlanmaktadır. Bu modeldeki Bft Kanatlı Kapı Motoru pratik ve hızlı montajı ile ön plana çıkmakta ve müşterinin ihtiyacına cevap verecek nitelikte özellikler barındırmaktadır. Güvenliğini iki adet valf ve sıkıştırma emniyet sistemi ile sağlayan Sub modeli -10 derece ile 50 derece arasında değişen ortam sıcaklıklarında herhangi bir sorun oluşturmadan çalışabilmektedir. Bft Hidrolik Tipe ait bir diğer model olan Lux modeli ise apartman girişi, endüstri tesisleri gibi alanlarda aranan çözüme ulaşabilmeyi sağlamaktadır. Çalışma sıcaklığı -10 ile 60 derece arasında değişim gösteren Lux modeli otomatik kilitleme sistemi sayesinde son derece pratik bir şekilde kullanılabilmektedir.

Elektromekanik Tip Bft Kanatlı Kapı Motoru Çeşitleri

Elektromekanik tipte üretimi sağlanan Bft Kanatlı Kapı Motoru çalışma prensibi ve özelliklerine bağlı olarak phopos, e5 ve virgo gibi çeşitlere sınıflandırılmıştır. Phobos modeline sahip elektromekanik tip kanatlı kapı motoru yapısında bulunan switch sistemi sayesinde en soğuk havalarda bile sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Pratik ve hızlı montajı ile ön planda olan bu model herhangi bir engele karşı çarpma emniyet sistemi ile de donatılmıştır. Bir diğer model olan e5 modeli ise küçük yapısı sayesinde sütun üzerine rahatlıkla monte edilebilmekte ve mekanik kavram sistemi sayesinde çarpma emniyetini sağlamaktadır. Limit switch ve sonlandırma sistemi ile diğer modellerden ayrılan Virgo modeli ise tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir üründür. Otomatik ayar sistemi ve hata bulma özelliği ile ön plana çıkan bu model aranan güvenlik koşullarını tam olarak sağlamaktadır.

bft türkiye - bft otomatik kapı - bft motor - bft kanatlı kapı motoru

Bft Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.