BFT Igea Kanatlı Kapı Motoru

BFT Igea Kanatlı Kapı Motoru Hakkında Genel Bilgiler

BFT garantisi ile üretilen ürünlerden olan BFT igea kanatlı kapı motoru insanların bu yöndeki ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere sahip olması ile dikkat çekmektedir. BFT Türkiye garantisi ile üretilen motorların farklı modelleri bulunmakta ve farklı modellerdeki özellikler de ihtiyaçlara cevap vermesi bakımından çok önemlidir. Oldukça kullanışlı kol yapısına sahip olan ürünler böylelikle geniş sütunlu kapılara rahatlıkla monte edilebilmektedir. Kablo kirliliği oluşturmayacak şekilde tasarlanan motorun montaj kolaylığının da bulunması kullanıcılar için ciddi bir avantaj oluşturmaktadır. Kilitli çalışma sistemine sahip olan ve tasarımı bu özelliğe göre yapılan motor, güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmekte ve bundan dolayı da son derece güvenli olan yapısıyla dikkat çekmektedir.

BFT Igea Kanatlı Kapı Motoru Özellikleri

BFT igea kanatlı kapı motoru 90 derecelik açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Kontrol ünitesinde termal kamera bulunan motorun kapıyı açıp kapatma süresi 15 saniyedir. Oldukça iyi bir rakam 15 saniyede bu işlemleri yapıyor olması kullanım açısından da ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Orta yoğunlukta ve yoğun kullanımda tercih edilebilecek bir ürün olarak tasarlanan bu motorda bulunan özellik sayesinde kişisel anahtar ile serbest bırakma işlemi yapılabilmektedir. Üç farklı modeli bulunan motor her türlü hava şartlarında performans düşüşü yaşamadan çalışmaktadır. -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz çalışabilen motor özellikle soğuk bölgeler için ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Modellerine göre ağırlıkları değişen motorların bazı modelleri 16 kg iken bazıları ise 6 kg’dır.

BFT Igea Kanatlı Kapı Motoru Aksesuarları

BFT igea kanatlı kapı motoru ip44 koruma sınıfına sahiptir ve bu sistem kullanıcılar için ciddi bir kolaylık oluştururken dışarıdan kapı motoruna erişmek isteyen kişilere ise engel olmaktadır. Akıllı teknoloji sistemleri sayesinde bunu yapan koruma sınıfı böylelikle güvenlik konusunda da ciddi bir katkı sağlamış olmaktadır. Ayrıca modellerine bağlı olarak farklı aksesuarların eklenmesi söz konusu olup bunlar sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Kumanda, emniyet fotoseli, antenli ve kablolu flaşör gibi farklı aksesuarlar kullanılmaktadır. Bunların dışında satış sonrasında BFT yetkili servis tarafından destek de verilmektedir.

bft türkiye - bft ıgea - bft kanatlı kapı motoru - bft otomatik kapı

BFT Igea Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.