BFT Argo Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

BFT Argo Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Otomatik kapı ve panjur sistemleri alanında çok ciddi bir noktada bulunan firmalar arasında bulunan BFT Türkiye üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle kendinden söz ettirmektedir. Firma tarafından üretilen ürünlerden bir tanesi de BFT argo seksiyonel garaj kapı motoru olup kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok özelliği bulunan motorun en önemli avantajı kullanım ve kurulum kolaylığıdır. Boyutlarından dolayı birçok yere rahatlıkla kurulabilen ürün bundan dolayı çok ciddi kolaylık sağlamaktadır. Dahili serbest bırakma özelliği bulunan bu motor bu özelliğinden dolayı elektrik kesintisi gibi durumlarda manuel olarak serbest bırakılabilmektedir. Böylelikle de elektrik kesintisinde içeride kalma ya da dışarıda kalma gibi olumsuz durumlar yaşanmamaktadır.

BFT Argo Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Özellikleri

BFT argo seksiyonel garaj kapı motoru akıllı sistem teknolojileri ile donatılmıştır. Çarpışmalara karşı koruma sistemleri bulunan motorda tork sınırlama özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde çarpma durumunda sistem kendini durdurmakta daha sonra ise aksi yönde hareket etmektedir. Böylelikle büyük kazaların önüne geçilmiş olmaktadır. Ayrıca söz konusu motorlarda enkoder sistemi bulunmakta olup bu sistem kapının yavaş açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Böylelikle de hızlı açılıp kapanma durumunda yaşanacak olan kazaların önüne geçilmektedir. Bu özelliklerden de anlaşılacağı üzere söz konusu motor güvenlik standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş ve buna uygun şekilde çalışmaktadır. Bunun dışında her türlü hava şartında argo motorları tam performans ile çalışmaktadır. Bu ürün -20 derece ile 55 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirebilmektedir.

BFT Argo Seksiyonel Garaj Kapı Motoru ve Garanti Durumu

BFT argo seksiyonel garaj kapı motoru sadece 10 kg’dır ve bu ağırlığı ile sınıfında hafif olarak kabul edilmektedir. Ayrıca söz konusu ürün ile birlikte farklı aksesuarlar da kullanılabilmekte ve bunlar sayesinde motor daha kullanışlı olmaktadır. BFT tarafından garanti verilen motorda herhangi bir performans düşüşü yaşanması durumunda kaliteli hizmeti ile bilinen BFT yetkili servis gereken desteği vermektedir. Böylelikle sorun kısa sürede çözülmekte ve motor eskisi gibi işlevini yerine getirmeye başlamaktadır.

bft türkiye - bft servis - bft motor - bft argo - bft garaj kapı motoru

BFT Argo Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.