BFT Deimos 800 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT Deimos 800 Yana Kayar Kapı Motoru

Dünyaca ünlü otomatik kapı üreticisi olan BFT Türkiye tarafından üretilen ürünler arasında BFT Deimos 800 yana kayar kapı motoru da bulunmaktadır. Söz konusu ürün farklı ihtiyaçlara cevap vermekte ve insanlara ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Ağırlığı en fazla 800 kg’a uzunluğu ise en fazla 6 metre olan kapılarda kullanılabilen bu motor, Alpha SD kontrol sistemine sahiptir. Kontrol ünitesinin kolay ulaşılabilir bir noktada olmasından dolayı da erişilmesi son derece kolaydır. Dakikada 8,5 metre kapıları açıp kapatabilen motor, kendi alanında ciddi bir yere sahiptir. Yarı yoğun ve yoğun kullanımlar için son derece uygun olan cihaz, zor hava koşullarından bile etkilenmeden çalışabilmektedir. -15 derece ile 60 derece arasındaki sıcaklıklarda tam performans ile çalışmaktadır.

BFT Deimos 800 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri

BFT Deimos 800 yana kayar kapı motoru doğrudan elektrikle çalışmakta olup akü ile çalışma seçeneği bulunmamaktadır. Ip24 koruma sınıfında bulunan ürüne dışardan erişmek neredeyse imkansızdır ki bu da insanların güvenliği açısından son derece önemlidir. Kullanıcılar haricinde başka birinin bu kapıları açma ihtimalleri bulunmamaktadır. Ürünün toplam ağırlığı ise 15 kg olup kendi sınıfına göre normal seviyede kabul edilmektedir. Yana kayar kapıların açılıp kapanmasını sağlama konusunda son derece başarılı olan bu ürün 290 W güç üretebilmekte ve bununla da kapıları açabilmektedir. Sürgülü de denilen yana kayar kapıların kullanım alanlarının fazlalığı dikkate alındığında son derece özel bir yeri olan motor ciddi anlamda insanların hayatlarına rahatlık sağlamaktadır.

BFT Deimos 800 Yana Kayar Kapı Motoru ve Çarpma Emniyeti

BFT Deimos 800 yana kayar kapı motoru çarpma emniyet sistemlerini de içermektedir. Söz konusu sistem büyük kazaların önlenmesi noktasında çok büyük avantaja sahiptir. Bu sistem sayesinde kapı açılıp kapanırken önüne çıkan herhangi bir cisme çarptığı zaman aniden durmakta ve ardından da aksi istikamete hareket etmektedir. Böylelikle de insanların ve diğer canlıların ciddi şekilde yaralanmaları önlenmiş olmaktadır. BFT garantisi altında bulunan motorda herhangi bir performans düşüklüğü yaşandığından BFT yetkili servisten yardım alınabilmekte ve sorun giderilmektedir.

bft deimos - bft motor - bft yetkili servis - bft yana kayar kapı motoru - bft sürgülü kapı motoru

BFT Deimos 800 Yana Kayar Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.