BFT Icaro Yana Kayar Motor

BFT Icaro Yana Kayar Motor Hakkındaki Genel Bilgiler

BFT tarafından üretilen motorlar otomatik kapılarda sıklıkla kullanılmakta ve çok yüksek performans alınmaktadır. BFT Icaro yana kayar motor oldukça güçlü olup 1500 kg ile 2000 kg arasındaki kapılarda rahatlıkla kullanılabilmektedir..söz konusu kapıların ağırlığı düşünüldüğünde insan gücü kullanmadan bunların açılması çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kullanıcılar akıllı sistem teknolojileri sayesinde tek bir tuşa basarak ya da araçlarını tanıtarak bu kapıların açılmasını sağlayabilmektedir. Söz konusu motora ait kumanda üzerinde iki farklı tuş bulunmaktadır. Bu tuşlardan bir tanesi tam kullanım için atanabilmekte diğeri ise yaya geçişi için kullanılmaktadır. Motorun ön yüzünde bulunan kontrol ünitesi kullanım kolaylığı sağlamakta ve buradan rahatlıkla motor kontrolüne erişilebilmektedir.

BFT Icaro Yana Kayar Motor ve Özellikleri

BFT Icaro yana kayar motor kontrol ünitesi içerisinde farklı özellikler de bulundurmaktadır. Söz konusu özelliklerden en dikkat çekici olanı autoset programıdır. Bu program sayesinde hata bulma, fren, tork ve çarpma emniyeti gibi bir takım özellikler kontrol edilmektedir. Söz konusu özelliklere kısa yoldan erişmek kullanım açısından önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bunların dışında çarpma emniyeti bulunan motor, güvenlik bakımından da önemli standartlara sahiptir. Çarpma emniyeti sayesinde kapının önünde canlı ya da cansız bir varlığın bulunması durumunda kapı otomatik olarak durmakta ve ters yönde hareket etmeye başlamaktadır. Böylece çok ciddi kazalar engellenmiş olmaktadır. Söz konusu motorun kullanıldığı kapıların ağırlığı düşünüldüğünde çok ciddi kazalar yaşanması muhtemel ve bu kazalar sonucunda can kaybı dahi yaşanabilmektedir. Fakat bu sistem sayesinde bütün bunlar engellenmiş olmaktadır.

BFT Icaro Yana Kayar Motor ve Güvenlik Sistemleri

BFT Icaro yana kayar motor akıllı teknoloji sistemleri ile uyum içerisinde kullanılmaktadır. Kullanıldığı yazılım ve diğer parçalarla ciddi bir uyum içinde olan motor BFT Leo M-Ad kontrol kartı içermektedir. Bu kart sayesinde kullanıcılar kapıya rahat bir biçimde erişebilirken dışarıdan erişmek isteyen kişiler engellenmektedir. İp24 sınıfı koruma sayesinde bu gerçekleşmektedir. Böylece kullanıldığı ortama ciddi bir güvenlik sağlanmış olmaktadır.

bft türkiye - bft motor - bft servis - bft otomasyon - bft icaro yana kayar motor

BFT Icaro Yana Kayar Motor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.