Bft  ELI 250 Kanatlı Kapı Motoru

Bft  ELI 250 Kanatlı Kapı Motoru

Kenar direkleri ile kanatların sabitlendiği açılıp kapanan bir veya iki kanattan oluşmaktadır. Kanatlı kapı motorları bahçe kapılarından daha farklı bir sistemde çalışmaktadır. Giriş ve çıkışları kontrol etmek amacıyla kullanılan bu sistemler yukarı aşağı veya geri ileri mantığı ile çalışmaktadır. İleri geri çalışan motorlu sistemlerde alanın geniş olması gerekmektedir alan anlamında sorunsuz kullanılabilen yukarı aşağı mantığı ile çalışan sistem daha çok tutulmaktadır. Akıllı teknoloji ile üretilen Bft  ELI 250 kanatlı kapı motoru elektromekanik tip kanatlı otomosyonları arasında en çok tutulan modeldir. Yer altına monte edilen yapısı ile özellikle apartman ve site tipi yerler için Türkiye de kullanılacak en ideal motor sistemidir.

Bft  ELI 250 kanatlı kapı motoru özellikleri

Kanat uzunluğu maksimum 3,5 metre ve kanat ağırlığı 300 kilograma kadar olan kapılara uygulanmaktadır. Mekanizmanın içerisinde bulunan limit switch sistemi ile kapı hareketini sonlandırma ve durdurma işlemi yapılabilir. En hızlı ve kolay montaja sahip olan bu motor tüm güvenlik aşamalarından geçmiştir ve motor bakımları tam yapıldığı zaman uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabileceğiz modeldir. Hareket sensörünü ile mevsim geçişlerinde ve her türlü hava koşullarında sorunsuz çalışabilmektedir. Bft  ELI 250 kanatlı kapı motoru görüntü olarak bulunduğu ortam da şık ve estetik durmaktadır. 90 derece açılabilen bu sistem yoğun kullanımda sorunsuz çalışabilmektedir.

Bft  ELI 250 kanatlı kapı motoru teknik özellikleri

Bft  ELI 250 kanatlı kapı motoru çalıştığı zaman 280 W güç üretmektedir. Çalışma voltajı 230 V dur. 90 derece açılabilen bu sistem 28 saniyede açılıp kapanabilir. Kilit çalışma prensibi ile çalışan bu ürünler aynı zamanda termik koruma içermektedir. Her türlü hava koşulunda sorunsuz kullanılan bu model -20 derece ile +50 dereceleri arasında kolaylıkla çalışabilen ürün ıp67 koruma sınıfına sahiptir. Akü bağlantısıyla da kullanılabilen ürünün mekanizma ağırlığı 10 kilogramdır. Kablolu veya kablosuz emniyet fotoseli, flaşör, taban montaj kasası, elektromanyetik kilit çeşitleri, iki kanallı yada dört kanallı kumanda çeşitleri ve kontrol ünitesi ile tercihe göre zenginleştirilmesi yapılabilmektedir.

bft motor - bft türkiye - bft kanatlı kapı motoru - bft dairesel kapı motoru - bft servis

Bft ELI 250 Dairesel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.