Bft  ELI 250 N BT Kanatlı Kapı Motoru

Bft  ELI 250 N BT Kanatlı Kapı Motoru

Kanatlı kapı motorları aynı zamanda dairesel kapı motorları olarak da geçmektedir. Yana doğru açılan kapıları motorları bahçe kapınıza ve garaj kapınıza size kolaylık olması için üretilmektedir. Kanatlı kapı motorları kapının ağırlığına ve büyüklüğüne göre motor gücünü size uygun olanını seçebilirsiniz. Sitelerin ve apartmanların giriş çıkışında bulunan kanatlı motorlarda motor gücü yüksek ve dayanıklılığı yüksek olan modelleri seçmeniz sorun yaşamanızı ortadan kaldırır. Günümüzde güvenlik amacıyla kurum, kuruluş ve özel bahçesi olan hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Bft  ELI 250 n bt kanatlı kapı motoru yoğun kullanıma uygun olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Bft  ELI 250 n bt kanatlı kapı motoru özellikleri

Bft  ELI 250 n bt kanatlı kapı motoru kanat ağırlığı maksimum 400 kg ve kanat uzunluğu maksimum 3.5 metreye kadar olan kapılarda kullanılabilir. Kapının hareket kabiliyetini kontrol etme özelliği her türlü hava koşullarında sorunsuz bir şekilde çalışır. Sensörleri sayesinde kapı kapanırken her hangi bir harekette kendi kendine durma özelliği vardır. Kolay ve basit kurulumu olduğu için sorun yaşadığınızda kısa bir sürede sorunun çözülmesine yardımcı olur. Güvenlik amacıyla takılan kapılara buton, şifreli geçiş, kartlı ve kumandalı giriş-çıkış yapmanızı sağlar. Belirlediğiniz tercihlerin ve kişilerin dışında kapıyı açmak mümkün değildir. Türkiye de bulunan ve son teknolojiye uygun olan bu motor sistemi dilediğiniz gibi süsleyerek görselliği de mükemmel hale getirebilirsiniz.

Bft  ELI 250 n bt kanatlı kapı motoru teknik özellikleri

Kontrol ve çalışma ünitesi THALIA, çalışma voltajı 24 V olan motor aynı zamanda tasarrufludur. 175  W çekiş gücü sağlar. Kilitli çalışma prensibine sahip Bft  ELI 250 n bt kanatlı kapı motoru termik koruma içerir, 120 derece açılabilen kapının açılma-kapanma süresi 15 saniyedir.  Akü ile çalışabilen motor -20 derece ile +50 dereceleri arasında sorunsuz çalışır. Kontrol ünitesi sayesinde çarpmaya karşı güvenlidir. Mekanizma ağırlığı 10 kg olan motor kolaylıkla monte edilebilmektedir. Kumandalarını dilediğiniz kadar çoğaltarak kullanabilirsiniz.  SCC sistemine sahiptir ve yoğun kullanıma uygundur.

bft motor fiyatları - bft türkiye - bft kanatlı kapı motoru - bft dairesel kapı motoru

Bft  ELI 250 N BT Dairesel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.