BFT Argo G Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

BFT Argo G Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Günümüzde gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi kapı kullanım alanında da etkilemektedir. Bu alandaki etki sayesinde insanlar kapılarla ilgili daha rahat etmekte ve bu durum insanların yaşam kalitelerinin yükselmesine neden olmaktadır. Kapıların kullanıldığı bütün alanlarda otomatik kapı seçeneği bulunmakta ve insanlar bu sayede çok daha rahat etmektedir. Otomatik kapı ve benzer sistemlerin üretimini yapan ünlü firma BFT Türkiye bu alanda insanlara uzun süredir hizmet vermektedir. Firma tarafından yapılan üretimlerde garaj, bahçe ve farklı alanlarda kullanılan kapılara uygun motorlar üretilmektedir. Söz konusu motorlar arasında BFT Argo G seksiyonel garaj kapı motoru da bulunmaktadır. Bu motor sayesinde insanlar garajlarına çok daha rahat bir şekilde girip çıkabilmektedir.

BFT Argo G Seksiyonel Garaj Kapı Motoru ve Ürün Özellikleri

BFT Argo G seksiyonel garaj kapı motoru çok yoğun kullanıma uygun olacak şekilde üretilmiştir. Söz konusu motorun kaldırma kapasitesi ise 35 m2 olup bu alana kadar olan kapıları zorlanmadan kaldırabilmektedir. Nihayetinde insanlar garajlarının kapılarına bu motorları taktıkları zaman belli bir mesafeye kadar kapıları uzaktan kontrol edebilmektedir ve bu da çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Argo G motorun boyutları oldukça uygun seviyelerde olduğundan dolayı pek çok yere çok kolay bir şekilde monte edilebilmekte ve bu da çok ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca bu motorun üretiminde kullanılan özel malzeme ve sistemler motorun en zorlu hava koşullarında dahi performans kaybı yaşamamasına neden olmaktadır. -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz çalışan ürünün bu özelliği de çok önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir.

BFT Argo G Seksiyonel Garaj Kapı Motoru ve Kullanım Kolaylığı

BFT Argo G seksiyonel garaj kapı motoru kullanımı da oldukça kolaydır. Motor üzerinde yer alan kontrol ünitesi sayesinde sistem tarafından izin verilen ayarlamalar yapılabilmekte ve böylece kapılar kullanıcı tercihlerine uygun bir şekilde açılıp kapanabilmektedir. Üründe ayrıca tork sınırlama özelliği bulunmaktadır ki bu da güvenlik anlamında garaj kapısı motoruna ciddi bir katkı sağlamaktadır.

bft türkiye - bft argo g motor - bft otomatik kapı - bft garaj kapı motoru - bft seksiyonel kapı motoru

BFT Argo G Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.