Bft Bottıcellı Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Bft Bottıcellı Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Gerçekleştiren  herhangi bir iş, insan gücüyle kontrol ediliyorsa bu işin gerçekleştirilmesi, manuel olarak tanımlanır. Hem belli bir program dahilinde çalışan makine hem de insan çalışmasının olduğu ve daha çok insan odaklı olan işler ise yarı otomasyon işler olarak kabul edilmektedir. Bununla beraber işin yapılması yüzdesel olarak daha çok makine kontrolünde yapılıyorsa, yapılan iş otomasyon iş olarak tanımlanır. Gelişen iş yerleri verimli çalışma için otomasyon sistemleri tercih ederler. iş yerlerinde otomasyon sistemler, insan kaynaklı güç ihtiyacını azaltarak daha çok makine odaklı iş gücü ile çalışma olanağı sunar. Bunun beraberinde ise iş yeri ekonomik kazancı ve ekonomik gücü artmış olur. İş yerlerinde otomasyonun kapıdan itibaren başlanmasını ise, otomasyon çalışma sunan kapı sistemleri sağlar.  Bu sistemlerde çalışmayı sağlamak amacıyla insan gücü yerine motor gücünden yararlanılmaktadır. Bu yazımızda ise seksiyonel motor sistemleri içerisinde yer alan Bft bottıcellı seksiyonel garaj kapı motoru için bilgilendirmelerde bulunacağız.

Bft Bottıcellı Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Hakkında Genel Bilgi

Bft bottıcellı seksiyonel garaj kapı motoru, kullanıcılarına teknolojisiyle oldukça şık  ve dayanıklı bir kullanım imkanı sunmakta. Teknolojik özellikleri özellikle dayanıklılık isteyen is yerleri için uygundur. Teknolojik aletler sıcak ve soğuk değişimlerinden mekanik açıdan olumsuz etkilenirler. Buna rağmen Bft bottıcellı seksiyonel garaj kapı motoru -15 derece ile +50 dereceye kadar çalışmasını eksiksiz olarak tamamlar. Güvenli ve rahat bir kullanım sunan bu kapı motoru, Btf Türkiye güvencesi altındadır.

Bft bottıcellı seksiyonel garaj kapı motoru Teknolojik Özelikleri

Bft bottıcellı seksiyonel garaj kapı motoru, güvenli ve dayanıklı kullanımını aşağıda belirtilen teknolojik özellikleri sayesinde gerçekleştirir. Bu teknolojik özellikler aşağıdaki gibidir;

  • 24 volt gerilim altında çalışmaktadır.
  • Çalışma sırasında 240 watt güç çekmektedir
  • maximum noktasal kuvveti 80 kg’dir.
  • Çalışma hızı 5 MT/dakikadır.
  • Çalışma sıcaklığı değeri; -15 derece ile +50derece arasındadır.
  • Yabancı cisim tespiti, sıkışma, çarpma gibi durumlar için kapı sistemini tersine çalıştıran dedektör sistem de mevcuttur.
bft türkiye - bft botıcellı - bft garaj kapı motoru - bft seksiyonel kapı motoru

Bft Bottıcellı Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.