Bft B LTA Flaşör

Bft B LTA Flaşör

Bft B LTA Flaşör, kapı otomasyon sistemlerinde aksesuar modeli olarak satışa sunulmaktadır. 230 watt çalışma voltajına sahip ürün modellerinin yanı sıra düşük voltajda 24V’lık çalışma modelleri de barındırır. Bariyer sistemleri de dahil olmak üzere yana kayar kapılar ve kanatlı kapılar mantar bariyer sistemi ile entegre edildiğinde uyarı vermesi amacı ile antenli ve antensiz olmak üzere iki farklı alternatif ile birlikte kullanılır. 4 metrelik antenli modelleri ile satışa sunulan ürün enerji sağlamasının yanı sıra güvenlik amaçlı olarak da kullanılabilir. Kapı otomasyon sistemleri ya da bariyer sistemleri çalışırken flaşörün devreye girmesi ile belli aralıklarla yanarak sönmesi etraftaki kişilerin uyarılmasını sağlamaktadır. Kontrollü geçiş alanlarında ideal bir seçim olan Bft B Lta Flaşör otomatik kapılarda güvenliği maksimum düzeyde sağlar. Ürün kapı otomasyonları ve bariyer sistemlerinde her türlü motor modeli ile uyumludur ve montajı kolaylıkla gerçekleşir.

Bft B LTA Flaşör Modelleri

Bft B LTA Flaşör 24 V LAMPEG antensiz modeli otoparklar, garajlar, bariyerlerde otomatik kapı motorlarına bağlanmaktadır. 4 volt enerji ile çalışan ürün enerji alması ile otomatik yanıp sönme şeklinde çalışmaktadır. Diğer modeli olan BFT Flaşör İkaz lambası antenli ise motorundan gelen kumandası ile anten kablosunu, flaşör içindeki anten girişine bağlandığı takdirde de anten özelliğinden yararlanılmaktadır. Ürün otoparklar, garaj kapıları, bariyerler için kullanılmaktadır.

Bft B LTA Flaşör Genel Teknik Özellikleri

Bft Türkiye otomasyonun en önemli parçaları arasında yer alan Bft B LTA Flaşör lambalar tüm bariyer sistemlerinde, yana kayar kapılarda, kanatlı kapılarda mantar bariyer sistemlerinin uyarılmasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Otomatik kapı sistemleri kullanılırken devreye giren lambalar yanıp sönme işlemini gerçekleştirerek kişilerin uyarılmasını sağlamaktadır. Yanı sıra BFT Flaşör lambalar kollu bariyerler, kayar kapılar gibi her türlü geçiş kontrol birimlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Ürün -20 ile +50 derece sıcaklıkta 24 V ile çalışabilmektedir. Dış ortamda kullanılan ürün kablo ile mantar bariyer sistemlerine entegre edilmektedir. ABS ve Akrilik hammaddesi ile ince duy ampul ışık sistemine sahiptir.

bft türkiye - bft flaşör - bft bariyer - bft motor - bft mantar bariyer

Bft B LTA Flaşör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.