BFT Clonıx Alıcı Kartı

BFT Clonıx Alıcı Kartı

İnsanların hayatlarını kolaylaştıran aletlerin içerisinde yer alan mekanizmalar çok önemli işlevleri yerine getirmektedir. Otomatik kapı ve panjur sistemleri ürünleri için de bu durum geçerlidir ve bu parçalar sayesinde insanların yaşam kaliteleri üst seviyelere çıkmaktadır. Otomatik kapı üreticileri arasında yer alan BFT tarafından üretimi yapılan ürünlerin kalitesi oldukça yüksektir. Bunun temel nedeni ise firma tarafından üretilen parçalar ile ilgilidir. BFT bütün üretimlerini kendi yapmakta ve bu parçaları daha sonra birleştirerek motorları elde etmektedir. Firma tarafından üretilen bazı parçalar ise isteğe bağlı olarak eklenebilmektedir. BFT Clonıx alıcı kartı da bu şekilde olan bir aksesuardır ve isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

BFT Clonıx Alıcı Kartı ve Ürünün Özellikleri

BFT Clonıx alıcı kartı en genel anlamda kumandaların çalışmasını ve buradan aldıkları komutları motorlara ileten parçadır. Kumandalar genel anlamda verici türünde bir cihazdır ve bunların işlevini yerine getirmesi için mutlaka alıcılar ile bağlantı kurması gerekmektedir. Kurulan bu bağlantı sayesinde kumandalar ile uzaktan kapılar açılabilmektedir. Bu alıcı kartın toplamda 128 tane kumanda kapasitesi bulunmaktadır. Harici tipte olan bu alıcı kart aynı zamanda iki kanal radyo kartı da içermektedir. Bunlar dışında normal alıcı özelliklerini taşımakta ve bu şekilde işlevlerini yerine getirmektedir. Bu alıcı kartı motorlara taktıran kişilerin bu kart ile kumandaları eşleştirmesi gerekmektedir. Bu eşleşme olmadan ürünlerin çalışması mümkün değildir.

BFT Clonıx Alıcı Kartı ve Sağladığı Faydalar

BFT Clonıx alıcı kartı genel özellikleri yukarıda bahsedildiği gibidir. Bu kart sayesinde kumandalar çalışmakta ve bu da ürünlerin sağlamış olduğu rahatlığı daha da üst seviyelere taşımaktadır. Kumandalar sayesinde insanlar araçlarından inmeden kapılara komut verebilmekte ve bu komutlarla kapılar açılmaktadır. Böylece kişiler araçlarından inmeden ilgili alanlara giriş yapabilmekte ya da ilgili alanlardan çıkmaktadırlar. Tüm bunlar dikkate alındığında alıcı kartın sağlamış olduğu fayda daha net bir biçimde anlaşılmaktadır. Bu ürün BFT Türkiye garantisi altında bulunmaktadır. Ürünün motorlara takılması ve kumandalarla eşleştirilmesi konusunda yetkili servis kullanıcılara gerekli olan desteği vermektedir.

bft türkiye - bft motor - bft otomatik kapı - bft clonix - bft yedek parça

BFT Clonıx Alıcı Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.