Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru

Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru

Kanat uzunluğunun be ağırlığının en yüksek değerlerinin 1.8 metre ve 200 kilogram olduğu dairesel kapılarda en uygun çözümü sunan bir ürün olan Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru orta sıklık derecesindeki kullanımlarda istenen dayanım koşullarını sunmaktadır. Akü ile çalışması gereken koşullarda kolaylıkla uyum sağlayabilen ve çalışma kapasitesi için gereken sıcaklık değerleri -15 derece ile 60 derece arasında olan ürün dar bir yapıya sahip olup kapıların sütun bölümüne monte edilebilmektedir. Güvenlik koşullarını çarpmalara karşı emniyet sağlaması ve mekanik kavrama sisteminin ayarlanabilmesi sayesinde sağlayan model pratik kullanım imkanı vermekte ve zamandan tasarruf edebilmeyi mümkün hale getirmektedir.

Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru Teknik Detaylar

Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru 230 Volt değerinde voltaj ile çalışmakta,ortalama olarak 200 watt güç çekmekte ve açma kapama işlemlerini 22 saniyede tamamlamaktadır. Mekanizmasının toplam ağırlığı 8 kilogram olan ürün kilitleme faaliyetlerini elektrikli kilitle serbest bırakma yeteneğini ise el ile yapabilmektedir. Model 90 dereceye kadar açılmakta ve uygulandığı alanda hızlı akış sağlamayı mümkün hale getiren dairesel kanatlı kapıların işlerliğine pozitif yönde katkı sağlamaktadır. Ürünün etkin bir şekilde faaliyet gösterebilmesi için montaj aşamasında profesyonel ve deneyimli kişilerin rol alması son derece önemli bir husustur. Bft Türkiye firmasının servis ağı gelişmiş bir yapıda olup çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde sorunların kısa sürede çözümü mümkün olmaktadır.

Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru Diğer Hususlar

Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru ürünleri ile birlikte motor aksesuarları da firma tarafından minimum fiyat maksimum hizmet politikası ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Ürün setleri içerisinde bağlantı aparatları da yer almakta olup mekanizması ve tasarımları sayesinde ön plana çıkmaktadır. Ürünün montajı ve kullanımı ile ilgili olarak da teknik servis hizmetleri müşterilerin ihtiyaç duyabileceği her an sorunların çözümünü gerçekleştirebilecek planlamaları yapmaktadır. Ayrıca bakım onarım işlemleri ile ilgili olarak da firmanın kurumsal web sitesinde oluşturulacak arıza kaydıyla birlikte müşterilere kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır.

bft türkiye - bft otomatik kapı - bft otomasyon - bft e5 dairesel kapı motoru - bft yetkili servis

Bft E5 Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.