Bft Igea Dairesel Kapı Motoru

Bft Igea Dairesel Kapı Motoru

Çok geniş sütunlara sahip kanatlı ve açılır kapıların olduğu yerlerde yoğun bir şekilde kullanılan Bft Igea Dairesel Kapı Motoru dişli üniteli mafsala sahip olan bir üründür. Bünyesinde kişiye özel olacak nitelikte serbest bırakmayı sağlayan anahtar ve elektrikli debriyaj sistemi bulunduran modelin çalışma süresi ve tur ayarı gibi fonksiyonları kontrol ünitesi sayesinde son derece pratik bir şekilde ayarlanabilmektedir. Igea serisinin elektromekanik tip kanatlı kapı motoru kendisine özgü kontrol ünitesi sayesinde kilitli çalışma prensibi ile uyum göstermektedir.300 watt seviyesinde ortalama güce ve 230 volt çalışma voltajına sahip olan ürün ekonomik acıdan doğru bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bft Igea Dairesel Kapı Motoru Diğer Hususlar

Bft Igea Dairesel Kapı Motoru termik olarak korunmayı kontrol ünitesi sayesinde sağlamakta ve bu ünite sayesinde çarpmalara karşı da önlem alınarak gereken güvenlik koşullarının oluşması mümkün kılınmaktadır.Açma ve kapama işlemlerini yaklaşık olarak 15 saniyede gerçekleştiren ürün 90 derecelik açılar ile bu faaliyetlerini sürdürmektedir. Orta derecedeki kullanımlar için uygun olan model serbest bırakma yeteneğini kişisel anahtarı sayesinde kullanabilmektedir. Akü ile çalışma imkanı bulunmayan model için en uygun çalışma sıcaklığı değer aralığı ise -15 derece ile 60 derece arasıdır. Koruma katsayısı değeri IP 44 olan ürünün mekanizmasının ağırlığı ise 16 kilogram civarında olmaktadır.

Bft Igea Mafsallı Tip Dairesel Kapı Motoru

Bft Türkiye tarafından geliştirilen ve gerek endüstriyel alanlarda gerek apartman, site gibi mevkilerde kullanılan bahçe kapılarında otomatik bir şekilde uyum sağlayabilen Bft Igea Dairesel Kapı Motoru kullanılacak kapının özelliğine bağlı olarak maksimum düzeydeki kanat uzunluğu ve ağırlığı 2.5 metre ile 250 kilogram olan durumlarda tercih edilmelidir. Yoğun kullanımlara karşın gereken dayanımı sağlayacak şekilde tasarlanan ürün 15 saniye içerisinde kapıların 90 derece açı ile açılıp kapanmasını sağlamaktadır. -15 ve 60 derece arasında değişen sıcaklık değerlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan ürün kilitli çalışma özelliği sayesinde gereken güvenlik koşullarını sağlamaktadır. Ürünün ağırlığı 6 kilogram olup koruma sınıfı ise IP 44 şeklindedir.

bft türkiye - bft ıgea - bft kanatlı kapı motoru - bft otomatik kapı

BFT Igea Dairesel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.