Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru

Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru

Dairesel kapıların kullanıldığı alanlarda ve zorlu hava şartlarının bulunduğu yerlerde kullanılabilen Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru donma ve hararet olaylarına karşı direnç gösterebilmektedir. Akü bağlanabilen ve geniş sütunlu kapılar ile kullanılan ürünün kolları 125 dereceye kadar açılabilmektedir. Avrupa Birliği standartlarına uygun olacak nitelikte üretim teknolojilerinin kullanıldığı modelde motor donanımı oldukça basit bir yapıya sahip olduğundan montaj işlemleri de son derece pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bft Türkiye tarafından akılcı çözümler ile satışa sunulan ürünler müşteri odaklı yaklaşımla her bütçeye uygun nitelikte olmakta ve farklı ağırlıktaki kapılara uyum gösterecek niteliktedir.

Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru Teknik Detaylar

Motor ekipmanlarını oldukça kaliteli bir şekilde üreten italyan menşeili firma motor aksesuarlarında da kendi ürünleriyle oldukça iddialı bir konumda olup estetik acıdan da hoş bir görüntü elde edilmeye çalışılmaktadır. Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru teknik detaylarına bakıldığında ise ortalama güç değeri 40 watt, açılma ve kapanma işlemi süresi 15 saniye olup kilitli çalışma için gereken donanımlar da ürün yapısında yer almaktadır. Termik korumayı ve çarpma korumasını kontrol ünitesi ile sağlayan ürün serbest bırakma işlemi için de kişisel anahtar ile yapılandırılmıştır.  Model mekanizmasının toplam ağırlığı 6 kilogram olup çalışma sıcaklığı için en uygun olan parametre değeri-15 ile 60 derece arası değerlerdir.

Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru Diğer Hususlar

Dekoratif acıdan yapı alanlarında yoğun bir şekilde rağbet gören kanatlı kapılara uyum sağlayan bir ürün olan Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru farklı seri ve modellerde üretilmektedir. Firma tarafından bağlantı işlemi için gereken aparatlar da ürünle birlikte müşterilere sunulmaktadır. Firma tarafından uygun tutarların yer aldığı fiyatlandırma politikası uygulamakta olup zaman zaman satışa sunulan set ürünler ve gerçekleştirilen kampanyalar ile çok daha düşük bedeller ödeyerek ürünleri temin edebilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetleri geliştirmek adına deneyimli ve yetkin ekiplerden oluşan teknik servisler de bulunmaktadır.

bft türkiye - bft ıgea bt dairesel kapı motoru - bft yetkili servis - bft motor - bft teknik servis

Bft Igea Bt Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.