BFT IGEA LB BT Katlanır Kapı Motoru

BFT IGEA LB BT Katlanır Kapı Motoru

Dünyanın en önemli otomatik kapı ve bariyer sistemleri üreticileri arasında bulunan BFT tarafından kullanıcıların kullandıkları kapı tiplerine uygun olarak farklı motorlar üretilmektedir. Firma tarafından üretilen ürün çeşitliliği son derece fazladır ve bu çeşitlilik sayesinde insanlar kendi ihtiyaçlarını kısa sürede bularak temin edebilmektedir. Günümüzde kullanılan kapı tiplerinin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Katlanır kapılar çok fazla alanda kullanılmakta ve katlanma özelliği ile dikkat çekmektedir. BFT Türkiye bu kapılar için de motorlar üretmekte ve bunların otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlamaktadır. BFT IGEA LB BT katlanır kapı motoru da bunlardan birisidir. Bu motor otomasyon sayesinde kapılar kendiliğinden açılıp kapanmaktadır.

BFT IGEA LB BT Katlanır Kapı Motoru ve Kapasitesi

BFT IGEA LB BT katlanır kapı motoru en fazla 250 kg’a kadar olan kapılarda kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan kapının ağırlığının daha fazla olması durumunda ise mutlaka farklı bir modeli tercih edilmesi gerekmektedir. Firma tarafından yapılan üretimlerde bu kapıların -15 derece ile 60 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz şekilde çalışması sağlanmıştır. Sağlanan bu özellik sayesinde kapılar en zorlu hava şartlarında dahi rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir. Bunların dışında firma tarafından güvenliğe de fazlaca önem verilmektedir. Bu kapı motorlarında emniyet güvenlik sistemi bulunmakta ve bu sayede herhangi bir çarpma sırasında otomatik olarak durabilmektedir. Kapılar durduktan sonra ise ters yöne hareket etmektedir ve bu da olası bir sıkışma durumunu engellemiş olmaktadır.

BFT IGEA LB BT Katlanır Kapı Motoru ve Ürün Ağırlığı

BFT IGEA LB BT katlanır kapı motoru sahip olduğu kontrol ünitesi sayesinde sistemin izin verdiği ayarlamalar yapılabilmektedir. Motorun sağlamış olduğu güç ile kapıların açılması ya da kapanması 15 saniye kadar sürmektedir. Kapıların ağırlıkları düşünüldüğünde söz konusu rakam oldukça iyidir ve beklentileri karşılamaktadır. Motorun boyutları ve ağırlığı uygun seviyede olduğundan kurulum işlemi de basit olarak yapılmaktadır. Motorun toplam ağırlığı 12 kg olup söz konusu rakam da kurulumun kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Yoğun kullanımlara uygu olacak şekilde üretilmiştir.

bft ıgea motor - bft türkiye - bft otomasyon - bft dairesel kapı motoru - bft yetkili servis - bft otomatik kapı

BFT IGEA LB BT Katlanır Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.