BFT Alcor N Kontrol Kartı

BFT Alcor N Kontrol Kartı

Otomatik kapı ve benzer sistemlerin üretimini yapan firmalardan birisi olan BFT uzun zamandır Türkiyede faaliyet göstermektedir. BFT tarafından çok sayıda ürün üretilmekte ve bunlar ile insanların hayatları daha kolay hale getirilmektedir. Firma tarafından üretilen ürünlerde kullanılan kontrol kartları ürünlerin kontrolünü sağlamakta ve buradan bazı ayarlamalar yapılmasına imkan tanımaktadır. BFT Alcor N kontrol kartı da firma tarafından ürünlerde kullanılan kontrol kartları arasında yer almaktadır. Bu kartın birçok özelliği bulunmakta ve bu özelliklerin her birisi çok ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Bu ürün dairesel kapı mekanizmaların kontrolü için kullanılmaktadır. Bir ya da iki adet dairesel kapı mekanizması tek bir kontrol ünitesi ile kontrol edilebilmektedir.

BFT Alcor N Kontrol Kartı ve Ürünün Genel Özellikleri

BFT Alcor N kontrol kartı tek fazlı 230 V AC elektrik beslemesine sahiptir. Ürün farklı sıcaklıklarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bundan dolayı da -10 derece ile 55 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bunun dışında da farklı özellikleri bulunan Rolling kod kullanmaktadır. Ayrıca kontrol ünitesi üzerinde yer alan LED tablo sayesinde üründe meydana gelen sorunlar tespit edilebilmektedir. Bu özellik sayesinde oluşan sorunlar çok kısa sürede tespit edilebilmekte ve bu kapsamda sorunlar çözülmektedir. LED tabloda yanan ışıklara göre sorunun ne olduğu ürün ile birlikte verilen listeden bakılarak anlaşılmaktadır. Bu listenin kaybedilmesi durumunda dahi yetkili servis yanan ışıklardan sorunları kısa sürede tespit edebilmektedir.

BFT Alcor N Kontrol Kartı ve Servis Yardımı

BFT Alcor N kontrol kartı oldukça basit şekilde monte edilebilmektedir. Fakat buna rağmen normal kişilerin bunu yapması mümkün değildir. Bundan dolayı bu konuda uzman olan kişilerden yardım alınması gerekmektedir. BFT yetkili servis kontrol kart konusunda kullanıcılara destek vermekte ve bu ürünün montajını yapmaktadır. Ayrıca ürün ile ilgili yaşanan diğer sorunlarda yine kullanıcılara destek verilmekte ve böylece insanların yaşamış oldukları sorunlar çok kısa sürede çözülerek kapılar ya da bariyerler tekrardan kullanılmaya başlanmaktadır. Alcor N kontrol kartları ile ilgili genel bilgiler bu şekildedir.

bft kontrol kartı - bft yedek parça - bft otomatik kapı - bft türkiye - bft servis

BFT Alcor N Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.