Bft Alena ACL2 Kontrol Kartı

Bft Alena ACL2 kontrol kartı

Teknolojinin her geçen gün gelişme göstermesi oturduğumuz yerden bir çok işimizi yapabilmemize imkan sağlamıştır. Yaşadığımız alanların kapılarını daha konforlu hale getirebilmek için kapılarımıza takacağımız motorların içerisine Bft Alena ACL2 kontrol kartı takabiliriz. Bu kontrol kartları bahçe kapılarımızı daha konforlu şekilde kontrol edebilmemizi sağlar. Kontrol kartı takılmış olan bahçe kapıları uzaktan kumandalı olarak kontrol edilmeye başlar. Uzaktan kumandalı hale getirmiş olduğumuz bahçe kapılarımızı elle kontrol etmeye gerek kalmadan kolayca açar ve giriş çıkış yaparız. Araçlarımızı bahçemize sokarken araçlardan inip kapımızı açmak zorunda kalmayız. Kontrol kartlarımız sayesinde kolayca kapılarımızı aç kapa yaparız.

İhtiyaca göre hazırlanmış olan, mekanın büyüklük ve uzunluğuna göre hazırlanmış olan bahçe kapılarınızı otomatik hale getirmek için motor sistemleri eklenir. Motor sistemlerinizin içerisine takılmış olan Bft Alena ACL2 kontrol kartı ile uzaktan kontrolünün sağladığımız bahçe kapılarımız sayesinde yaşadığımız alanlarda ekstra güvenlik sağlamış oluruz. Hastaneler, sanayi ve ticaret alanlarının kapılarına da takılan bu kontrol kartları sayesinde içeriye kontrolü yapılmamış olan kaçak araçlar veya kişiler giriş yapamaz. Bu ürünleri satın alırken orijinal ürünler olup olmadığına dikkat etmemiz gerekir. Elektrik kesintisi yaşanması durumunda kontrol kartları kumandalar ile kontrol edilemez. Taktırmış olduğunuz motorlarınızın işlevi elektrik ile olur. Bu sebeple kapılarınızın anahtarla da açılıp açılmamasına da dikkat etmelisiniz.

Bft Alena ACL2 kontrol kartı takımı ve montajı oldukça basit ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, size sorun yaratmayacak ürünlerdir. Bakımlarının düzenli yapılması durumunda son derece memnun kalacağınız Bft Alena ACL2 kontrol kartı kapılarınızın teknolojik olabilmesi için gerekli bir üründür. Kontrol kartlarının bakım ve onarımını yapacak kişilerin de tecrübe ve bilgi sahibi kişiler olup olmadığından emin olmalısınız. Servis imkanı olan Bft Türkiye ürünü olan bu malzemeler size servis imkanı sağlayacaktır. Bft Türkiye markası adı altında yapılmış olan bakım ve onarımlarınız servis güvencesi altında gerçekleşecektir. Bft Türkiye teknoloji takibi yaparak ihtiyacınız doğrultusunda en son model ürünleri size sunar. Kontrol kartlarına sahip olmak isteyenler kapıları için en uygun olanına doğru karar verebilmek adına uzman kişilerden yardım almalıdır.

bft alena kontrol kartı - bft türkiye - bft servis - bft otomatik kapı - bft bahçe kapı motoru

Bft Alena ACL2 Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.