BFT Alpha Bom Kontrol Kartı

BFT Alpha Bom Kontrol Kartı

BFT tarafından üretilen ürünlerin kontrol kartları yine aynı firma tarafından üretilmektedir. Böylece ürünler arasında ciddi bir uyum bulunmakta ve böylece daha yüksek performans almak mümkün olmaktadır. BFT Alpha Bom kontrol kartı da firma tarafından üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu kontrol kartı daha çok bariyer sistemlerine ait ürünlerde kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri bilindiği gibi otomatik kapılardan farklı bir yapıya sahiptir. Otomatik kapılar girişleri tamamen kapatmaktadır. Yani girişler hem yayalara hem de araçlara kapatılır ve ilgili alana giriş tamamen engellenmiş olur. Bariyer sistemlerinde ise durum daha farklıdır. Bariyer sistemleri genellikle araç giriş çıkışını kontrol etmek için kullanılmaktadır. Yayalar bariyerlerden rahatlıkla geçebilmektedir.

BFT Alpha Bom Kontrol Kartıve Aksesuarlar

BFT Alpha Bom kontrol kartı farklı bağlantı noktalarına sahiptir. Bu bağlantı noktaları ürünlere aksesuar takılmasını sağlamakta ve bu da çok önemlidir. Çünkü ürünlere takılan aksesuarlar ciddi bir kullanım kolaylığına neden olmaktadır. Flaşör, fotosel gibi aksesuarlar güvenlik açısından son derece önemlidir. Flaşörler bariyerlerin geceleri ve kötü hava koşullarında dahi rahatlıkla görünmesini sağlarken fotoseller ise bariyerlerin açılıp kapanırken herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesini sağlamaktadır. Nihayetinden kullanılan aksesuarların tamamı son derece önemlidir. Bunların dışında kontrol kartı bazı ayarlamaların yapılmasına da olanak sağlamaktadır. Yapılacak olan ayarlamalar sistemin izin verdiği sınırlar içerisinde yapılabilmektedir. Bunlar genelde otomatik kapanma süresi, yavaş açılma özelliği gibi ayarlamalardır. Söz konusu ayarlamalar sayesinde ürünler kullanıcıların tercihlerine uygun olarak çalışmaktadır.

BFT Alpha Bom Kontrol Kartı ve Montajı

BFT Alpha Bom kontrol kartı özellikleri genel itibariyle bu şekildedir. Diğer kontrol kartlarından fazla bir farkı yok gibi gözükse de kullanıldığı ürün ve bazı ayarlamalar farklıdır. Bft Türkiye tarafından üretilen bu kontrol kartının montajı son derece kolaydır fakat bunun montajının mutlaka bu konuda uzman olmuş ve gerekli olan malzemelere sahip kişiler ya da yetkili servis tarafından yapılması gerekmektedir. Bunun dışında birisi montaj için deneme yaparsa bariyer sistemine ciddi zararlar vermesi söz konusudur. Bundan dolayı da mutlaka yetkili seervisten destek alınması gerekmektedir.

bft yedek parça - bft türkiye - bft yetkili servis - bft otomatik kapı

BFT Alpha Bom Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.