BFT Forb Katlanır Kapı Motoru

BFT Forb Katlanır Kapı Motoru

Kapı teknolojisi gün geçtikçe gelişmekte ve bu da insanların yaşam kalitesinin daha da artmasına neden olmaktadır. Her geçen gün yeni ürünler ve özellikler tanıtılmaktadır. Günümüzde bu alanda hizmet veren firmalar arasında yer alan BFT otomatik kapı sistemleri konusunda son derece deneyimidir. Firma tarafından üretilen ürünler arasında katlanır kapı motorları da bulunmaktadır. Katlanır kapıların kullanım alanları oldukça fazla olduğundan bu alanda üretilen motorlar insanların ilgisini çekmektedir. BFT Forb katlanır kapı motoru da söz konusu ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün sayesinde katlanır kapılar bir tuşa basmak suretiyle kendiliğinde açılıp kapanabilmektedir. Bu durun insanlara çok ciddi bir kolaylık sağlamaktadır.

BFT Forb Katlanır Kapı Motoru ve Ürün Özellikleri

BFT Forb katlanır kapı motoru farklı özelliklere sahiptir. Ürünün üzerinde RİGEL 5 tipi kontrol ünitesi bulunmakta ve bu sayede ürün üzerinde mutlak bir kontrol sağlanmaktadır. Kilitli çalışma sistemine sahip olan ürün 230 V elektrik ile çalışırken 250 W ortalama güç ile çekim yapmaktadır. Sağlanan güç sayesinde kapıların açılma ya da kapanma süreleri ise 13 saniyedir. Oldukça kısa olan bu süreye yavaşlama özelliği aktif edilirse yavaşlama süresi de eklenmektedir. Motorun kendi yapısı son derece portatif olup hemen her alana rahatlıkla kurulabilmektedir. Bu durum kullanıcılar için çok ciddi bir kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Motorun hem boyutları son derece uygun seviyededir hem de ağırlığı düşük sayılabilir. Motorun ağırlığı 13 kg olup kendi sınıfı için son derece uygun bir rakamdır ve bu ağırlık montajın daha kolay yapılmasını sağlamaktadır.

BFT Forb Katlanır Kapı Motoru ve Çalışma Koşulları

BFT Forb katlanır kapı motoru hemen her hava koşulunda sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için üretilmiştir. Bu kapsamda bu ürün -15 derece ile 60 derece arasında yer alan bütün sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Çok yoğun kullanım için üretilen bu motor mandallıdır. Bu mandal sayesinde kapılar serbest bırakılabilmekte ve olası bir elektrik kesintisinde kapılar bu şekilde açılmakta ve kullanıcıların mağdur olmaları engellenmektedir.

bft forb katlanır motor - bft motor fiyatları - bft otomasyon - bfft otomatik kapı - bft türkiye

BFT Forb Katlanır Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.