BFT Altaır Kontrol Kartı

BFT Altaır Kontrol Kartı

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların kullanmış oldukları kapılar da değişmiştir. Bu konuda üretim yapan firmalar tarafından üretilen otomatik kapılar bahçe, garaj, site ve endüstriyel alan gibi yerlerin girişlerinde kullanılan kapılar insanların rahat etmesi açısından son derece önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bu ürünleri üreten firmalar arasında yer alan BFT, ürünlerinde kendi üretmiş olduğu parçaları kullanmaktadır. Söz konusu parçalardan birisi olan kontrol kartları ürünler için son derece önemlidir. İsminden de anlaşılacağı gibi ürünlerin kontrolleri bu kartlar sayesinde gerçekleşmektedir. BFT Altaır kontrol kartı da bu işlevi yerine getiren ve firma tarafından üretilen bir üründür. Sağlamış olduğu faydalar ile insanların ihtiyaçlarının daha etkili bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

BFT Altaır Kontrol Kartı ve Ürün Özellikleri

BFT Altaır kontrol kartı Phobos modellerinde kullanılmaktadır. Elektronik tip kanatlı kapılar için üretilen bu ürün son derece başarılı bir performans sağlamaktadır. Kontrol kartı birçok özelliğin ayarlanmasını sağlamakta ve kapıların kullanıcıların isteklerine uygun olarak çalışmasını sağlamaktadır. Kullanıcı istekleri doğrultusunda kapıların açıldıktan sonra kaç saniye sonra kapanacağı ve buna benzer ayarlamalar yapılabilmektedir. Buradan güvenlik ile ilgili bazı özellikler de aktif edilebilmektedir. Bunların dışında kontrol kartına bazı aksesuarlar da eklenebilmektedir. Eklenen aksesuarlar sayesinde ürünler daha yüksek performans sağlamaktadır. Flaşör, kumanda ve fotosel gibi farklı aksesuarların ürünlerin kullanımı üzerinde farklı etkileri olmakta ve her biri ayrı bir kolaylık sağlamaktadır.

BFT Altaır Kontrol Kartı ve Ürüne Firma Tarafından Sağlanan Destek

BFT Altaır kontrol kartı son derece kolay bir şekilde takılabilmektedir. Bu konuda isteyen kişiler BFT yetkili servisinden yardım alabilmektedir. Böylece kontrol kartı sorunsuz bir şekilde takılmış olmaktadır. Ayrıca yetkili servis tarafından onarım desteği de verilmektedir. Yaşanan ve çözülebilecek sorunlar yetkili servis tarafından çok kısa bir sürede giderilmekte ve insanlar ürünlerini sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilmektedir. BFT tarafından üretilen bu parçanın fiyatı ise oldukça uygun seviyede olup kullanıcıların bütçelerini zorlamamaktadır. Bft Türkiye tarafından uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde üretilen ürün genellikle sorun çıkarmamaktadır.

bft türkiye - bft yetkili servis - bft altaır kontrol kartı - bft otomatik kapı

BFT Altaır Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.