BFT EASY Mantar Bariyer

BFT EASY Mantar Bariyer

Günümüze otomatik kapıların dışında bariyer sistemleri de benzer amaçlar için kullanılmaktadır. Otomatik kapılar genellikle hem araç hem de yaya geçişini engellemektedir. Yani bu ürünlerin kullanıldığı yerlerden bir şeyin geçmesi mümkün değildir. Bariyer sistemlerinde ise durum daha farklıdır. Bariyer sistemleri sadece araçlara yönelik olup yayaları etkilememektedir. Yani sadece araç giriş çıkışını kontrol etmek için kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri üreticileri arasında yer alan BFT Türkiye tarafından farklı bariyerler üretilmekte olup bunlardan bir tanesi kollu bariyer iken diğeri ise mantar bariyerdir. BFT EASY mantar bariyer de firma tarafından üretilmekte ve kendi ihtiyaçlarını karşılayacağını gören kullanıcılar bu ürünü tercih etmektedir. Firma tarafından üretilen bu ürünün farklı özellikleri bulunmakta ve bunlar sayesinde kullanıcıların beklentileri tam olarak karşılanabilmektedir.

BFT EASY Mantar Bariyer ve Ürün Özellikleri

BFT EASY mantar bariyer gün içinde 500 kere çalışma kapasitesine sahiptir ki bu sayı oldukça iyi bir seviyedir. Çalışma voltajı ise 230 V 50 HZ olan mantar bariyerler dışarıda kullanılmaktadır. Bundan dolayı da firma tarafından olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde üretilmiştir. Bu bariyerler -20 derece ile +60 derece arasında sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Darbe dayanımı 9.000 joules olan bariyerin kırılma yükü ise 90.000 joulestir. Mantar bariyerin açılma süresi yalnızca 9 saniyedir ki söz konusu rakam araçların neredeyse hiç beklemeyeceği anlamına gelmektedir. Ürünün bunlar dışında da farklı özellikleri bulunmakta ve fiyatı ise benzer ürünler ile rahatlıkla rekabet edebilecek seviyededir.

BFT EASY Mantar Bariyer ve Kullanım Kolaylığı

BFT EASY mantar bariyer uzun ömürlü olacak şekilde üretildiği için oldukça dayanıklıdır. Kullanılan malzemeler birinci sınıftır ve bu da ürünün uzun ömürlü olmasına çok ciddi katkı sağlamaktadır. Görüntüsüyle de insanların ilgisi çeken ürün, kullanıldığı yerde görüntü kirliliği oluşturmadığı gibi güzel bir görüntü çıkmasını da sağlamaktadır. Bunun dışında ürüne flaşör gibi farklı aksesuarlar takılabilmekte ve böylece daha da kullanışlı olmaktadır. Ürünün kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda firmanın yetkili servisi kullanıcılara destek vermekte ve bundan dolayı kullanıcılar bu konularda herhangi bir zorluk yaşamamaktadır.

bft easy - bft bariyer - bft mantar bariyer - bft türkiye - bft yetkili servis - bft otomatik kapı

BFT EASY Mantar Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.