Bft Gıotto 30 S Bt Bariyer Sistemleri

Bft Gıotto 30 S Bt Bariyer Sistemleri

Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan Bft gıotto 30 S bt bariyer sistemleri çarpmalara dayanıklı güvenli sistemler olarak hizmet sunmaktadır. Kablolama işlemleri için ayrılmış kanallara sahip olması montajlarını kolaylaştırırken estetik görüntüsünü de korumaktadır. İşçiliği oldukça iyi olan sistem maksimum performans sergilemektedir. Son teknoloji sistemleri ile güçlü bir marka olan ürün verimli ve sade motorlara sahip olmaktadır. Harika tasarımında mevcut olan keskin çizgiler dinamik ve güvenlidir. Kusursuz olan otomasyon sistemi ile yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanmıştır. Güçlü motoru ve üstün donanımı ile endüstride modelleri arasında öne çıkanlar arasında yer alır. Şekil ve işlevsel olarak ayarlanabilir özellikteki ürün ile maksimum fayda görülmesi mümkündür.

Bft Gıotto 30 S Bt Bariyer Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

BFT sistemleri arasında en fazla satanlar arasında yer alan Bft gıotto 30 S bt bariyer sistemleri sorunsuz kullanımı garantilemektedir. Ürün, LIBRA C GS kontrol ünitesini içerisinde barındırdığı için sorunsuz kullanım sunmaktadır. 3 metre olan kol uzunluğuna sahip olan model 24 volt çalışma voltajına sahip olmaktadır. 300 Watt güç çekimi bulunan ürün 2,5 saniyelik açılma ve kapanma süreleri ile maksimum hızlı hizmet sunmaktadır. Mekanik biçimde kilitleme gerçekleştiren Bft Giotto 30 s Bt, kişisel anahtarlı ve yoğun kullanıma uygun biçimde tasarlanmıştır. -10 ile +50 derecelerde rahatlıkla işlevini gerçekleştirmektedir. IP 54 koruma katsayısı bulunan ürün 36 kilogramken aküyle çalışma imkanı sunmaktadır.

Bft Gıotto 30 S Bt Bariyer Sistemleri Kiti

Yoğun kullanımlar için uygun olan Bft Gıotto 30 S Bt Bariyer Sistemleri akü imkanı sunan, kontrol kartı, 2 kanallı kumandası, 4 kanallı kumandası, emniyet fotoseli, flaşörü, kol bağlantı kiti, bariyer kolu perdesi, sabit oturtma çatalı, hareketli oturtma çatalı, PVC ve PVC kol tapası, kol kırma aparatı, akü şarj kiti, taban montaj aparatı ve motor aksesuarları ile maksimum fayda sağlamaktadır. Kaliteli ve güçlü mekanizması çalışma sistemini destekler biçimde tasarlanarak kullanılmakta ve kusursuz yapısı ile tercih edilenler arasında başlarda yer almaktadır.

bft gıotto bariyer - bft otomatik bariyer - bft kollu bariyer - bft bariyer sistemleri

Bft Gıotto 30 S Bt Bariyer Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.