Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri

Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri

Dikkat çeken tasarımı ile kaliteli bir ürün olan Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri oldukça sade çizgilerle dizayn edilmiştir. Kusursuz mekanizması ve gelişmiş teknolojisi ile benzersizdir. İç ve dış özgün, geliştirilmiş dinamikleri ile yüksek performanslı çalışma biçimine sahiptir. Kuvvetli motoru, çarpmalara dayanıklı yapısı ile güvenilir olan ürün yüksek kaliteye sahiptir. Ürün kitinde bulunan aksesuar ve yedek parçaları ile son derece konforludur. Kollu bariyerlerin farklı bir modeli olan Bft Gıotto 60 S Bt,güçlü, güvenilir ve en iyiler arsında yer alan mekanizması ile kaliteli biçimde tasarlanmıştır.

Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri arasında en fazla tercih edilen modellerin başında yer almaktadır. LIBRA C GS kontrol ünitesiyle çalışan ve 4 il 6 metre uzunluklarına sahip kol seçenekleri mevcut olan ürün ihtiyaçlara göre seçim yapılabilmesi noktasında maksimum hizmeti garantilemektedir. Ürün kilitli çalışma imkanı ile 24 volt çalışma voltajına sahiptir ve ortalama 300 watt civarında güç kullanılmaktadır. Ürün 4 saniyede açılma ve kapanma işlemlerini gerçekleştirerek bekletmeden işlemleri sürdürmesi ile tercih edilmektedir. Mekanik olarak kilitleme sistemine sahip olan ürün bariyerlerin açılması ve kapanması işlemini kişisel anahtar ve serbest bırakma şeklinde gerçekleştirmektedir. Yoğun kullanıma uygun biçimde tasarlanan ürün -10 ile +55 derece sıcaklıklar için rahatlıkla tercih edilmektedir. IP 54 koruma katsayısı olan bariyer sistemleri 36 kilogram ağırlığa sahiptir.

Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri Kiti

Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri kiti kullanıcılarının malzemelerinin arsında bulacakları aksesuarları içermektedir. Kit içerisinde; kontrol kartı, 2 kanallı ve 4 kanallı kumanda, antensiz flaşör, 4 metre uzunluğunda kablo, flaşör, emniyet fotoseli, sabit oturma çatalı, kol bağlantı kiti, hareketli oturma kiti, bariyer kolu perdesi, PVC kol tapası, turuncu PVC, kol kırma aparatı, taban montaj aparatı ve akü şarj kiti bulunmaktadır. Tüm bu parçalar ürün kurulumu ve sonrası kullanımlar için gerekli olmaktadır.

bft giotto bariyer - bft giotto 60 s bt - bft bariyer sistemleri - bft kollu bariyer

Bft Gıotto 60 S Bt Bariyer Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.