BFT LIBRA C GS Kontrol Kartı

BFT LIBRA C GS Kontrol Kartı

BFT tarafından üretilen parçalar arasında bulunan BFT LIBRA C GS kontrol kartı son derece önemli işlevleri yerine getirmektedir. Günümüzde teknolojinin geldiği seviye insanların hayatlarının her alanında farklı kolaylıklar yaşamasına neden olmaktadır. Bu kolaylıklardan bir tanesi de otomatik kapı ve bariyer sistemleridir. Bunların üreticisi konumunda olan ve uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren BFT firması bu ürünlere ait parçaları da kendisi üretmektedir. Üretilen parçaların kalitesi son derece yüksektir ve uzun süreli kullanıma uygundur. Ürünlerin kaliteli olmasının temel nedeni olan kaliteli parçalar arasında yer alan kontrol kartları ise daha farklı bir yere sahiptir. Kontrol kartları bir anlamda firma tarafından üretilen ürünlerin beynidir.

BFT LIBRA C GS Kontrol Kartı ve Aksesuar Avantajı

BFT LIBRA C GS kontrol kartı kolay bir şekilde monte edilebilir özelliğe sahiptir. Bu parça kullanıldığı ürüne çok ciddi katkılar sağlamaktadır. Kontrol ünitesi sayesinde bazı ayarlamaların yapılması mümkündür ve bu sayede insanlar kapılarını ya da bariyer sistemlerini kontrol kartının çizdiği sınırlar çerçevesinde ayarlayabilmektedir. Yani kullanıcı tercihlerine göre bir çalışma mümkün olmakta ve bu da kullanıcılara ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Bunun dışında kontrol kartları üzerinde yer alan bağlantı noktaları bu ürünlere farklı aksesuarların eklenmesine olanak sağlamaktadır. Eklenen aksesuarlardan bazıları kumanda, fotosel ve benzer ürünlerdir. Bunlar arasında yer alan kumandalar kapı ve bariyerlerin belli bir mesafeye kadar uzaktan kontrol edilmesinin sağlamaktadır ki bu son derece önemli bir avantajdır. Bunun dışında flaşör ve fotoseller ise güvenlik açısından önemlidir. Yani bu aksesuarlar sayesinde araçlar ve insanlar daha fazla güvende olacaktır.

BFT LIBRA C GS Kontrol Kartı ve Yetkili Servis Desteği

BFT LIBRA C GS kontrol kartı ile ilgili desteği BFT Türkiye yetkili servisi vermektedir. Bunun için ise öncelikle kullanıcıların servisten yardım istemesi gerekmektedir. Yetkili servis söz konusu parçanın montajını yaptığı gibi daha farklı destekler de vermektedir. Bakım ve onarım desteği de veren servis sayesinde insanların yaşamış oldukları sorunlar çok kısa sürelerde çözülmektedir.

bft lıbra kontrol kartı - bft türkiye - bft bariyer - bft yetkili servis

BFT LIBRA C GS Kontrol Kartı

BFT LIBRA C GS Kontrol Kartı” üzerine 2 yorum

  • selam kolay gelsin biz25 yıldır istabulda son kullanıcı müşterilerimize turnike beriyer ve PDKS cihaz ve yazılım yapan firmayız sizden kollu bariyerler hakkında bilgi ve fiyatlar hakkında yardımcı plmanızı istiyorum kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim
    not bu konuda acil fiyat bekleyen müştrimiz var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.