BFT LIBRA C MV Kontrol Kartı

BFT LIBRA C MV Kontrol Kartı

BFT Türkiye tarafından otomatik kapı ve bariyer sistemleri üretimi yapılmaktadır. Söz konusu ürünler gelişen teknolojinin insanlara vermiş olduğu hediyeler arasında gösterilmektedir. Otomasyon sistemine sahip olan bu ürünlerde akıllı sistem teknolojileri kullanılmış ve bu bağlamda ürünler insanların hayat kalitesini artırmaktadır. BFT tarafından üretilen ürünlerde yer alan kontrol kartları son derece önemli işlevleri yerine getirmektedir. Kontrol kartları bir anlamda otomatik kapı ve bariyer sistemlerinin beyni konumundadır. Birçok fonksiyon buradan düzenlenebilmekte ve buna bağlı olarak da kapılar istenildiği gibi açılıp kapanmaktadır. BFT LIBRA C MV kontrol kartı da benzer faydalar sağlamaktadır. Bu ürün bariyer sistemlerinde kullanılmakta ve onların kontrolünde rol almaktadır.

BFT LIBRA C MV Kontrol Kartı ve Özellikleri

BFT LIBRA C MV kontrol kartı bariyer sistemlerinin en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Söz konusu sistemler genellikle araç giriş çıkışını sınırlandırmak için kullanılmaktadır. 3 metre ile 7 metre arasında değişen kolları ile çok geniş aralıkları dahi kapatabilen bariyerlerden iki tanesi de aynı anda kullanılabilmektedir. Senkronize şekilde çalışma özelliğine sahip olan ürünler sayesinde 10 metreden fazla olan aralıklar dahi rahatlıkla kapatılmaktadır. Bariyerler araçların geçişine engel olurken yayaları tam olarak engelleyememektedir. Bunun temel nedeni ise bu ürünlerin araçlara yönelik olmasıdır. Kontrol ünitesi sayesinde bariyer sistemlerinde bir takım ayarlamalar yapılabilmektedir. Bu ayarlamalar son derece önemlidir. Çünkü yapılan ayarlamalar sayesinde bariyerlerin açılıp kapanma hızından otomatik olarak kapanma süresine varıncaya kadar çok sayıda özellik ayarlanabilmekte ya da aktif hale getirilebilmektedir.

BFT LIBRA C MV Kontrol Kartı ve Aksesuar Seçenekleri

BFT LIBRA C MV kontrol kartı üzerinde yer alan bağlantı noktaları ise ayrı bir özellik olarak dikkat çekmektedir. Bu bağlantı noktaları sayesinde kontrol kartlarına aksesuar eklenmesi mümkün olmaktadır. Aksesuarlar ise bu ürünlerin daha etkili bir biçimde fonksiyonlarını yerine getirmesine neden olmaktadır. Flaşörden fotosele varıncaya kadar çok sayıda aksesuarın eklenebildiği kontrol kartları bu sayede ürünlerin kullanışlılığını da artırmaktadır. Bazı aksesuarlar ise güvenlik noktasında son derece etkilidir ve güvenliğin daha üst seviyede olmasını sağlamaktadır.

bft lıbra c mv - bft türkiye - bft otomasyon - bft bariyer - bft yedek parça - bft otomatik kapı

BFT LIBRA C MV Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.