Bft Moovı 60 Bariyer Sistemleri

Bft Moovı 60 Bariyer Sistemleri

Dev İtalyan markasının bir üretimi Bft bariyer sistemleri kontrol edilen geçişler için tasarlanmıştır. Yanı sıra ürünler sitelerde, iş merkezlerinde, endüstriyel alanlarda, otoparklarda, garajlarda, trafik alanlarında ve benzeri yerlerde kullanımı önerilen sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bft Moovı 60 Bariyer Sistemleri kollu bariyer grubunda yer almaktadır. Bu ürünün bariyer kolu, fotosel ayağı, oturtma çatalı ve flaşör gibi donanımları mevcuttur. Mevcut sistem araçların girerken ve çıkarken bariyer kollarının yukarıya kalkıp aşağı inmesi biçiminde çalışmaktadır. Farklı boyutlarda kol uzunluğu olan bariyer sistemi kullanım alanına göre modellendirilmektedir. Özellikle araç giriş çıkış sayısına bağlı olarak korumalı modeller üretilebilmektedir. Önceden hazırlanan montaj delikleri ve kablolama işlemi yapılması üzerine hazırlanan kanallar kurulumun kolay yapılmasına imkan sağlayarak kontrol kartı, kişisel anahtarlı serbest bırakma sistemi sağlam yapıları ile maksimum güveni sağlamaktadır. Ürün buzlanmalara karşı direnç göstermektedir ve soğuk-sıcak havalarda da tüm çalışma fonksiyonlarını koruma özelliğini muhafaza edebilmektedir.

Bft Moovı 60 Bariyer Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

BFT Türkiye bariyer sistemleri arasında maksimum kaliteli modeller arasında gösterilen Bft moovı 60 bariyer sistemleri genel kullanım için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Alpha Bom kontrol ünitesi bulunan sistemde kol uzunlukları 4 ve 5 metre olmaktadır. Kilitli çalışma imkanı olan ürün 230 volt çalışma alanında 300 Watt ile çalışmaktadır. Ürün 8 saniyede açılır kapanır mekanizması ile tercih edilen modellerin arasında başlarda yer almaktadır. Kilitleme işlemini otomatik biçimde gerçekleştiren ürün -10 ile +55 sıcaklıkları arasında sorunsuz biçimde çalışabilmektedir. Toplam ağırlığı 36 kilogram olan ürün sorunsuz biçimde çalışmaktadır.

Bft Moovı 60 Bariyer Sistemleri Yapısı

Bft Moovı 60 Bariyer Sistemleri bariyer mekanizmasının bulunduğu bir gövde ve gövdeye bağlı da koldan oluşmaktadır. Gövdesinde bulunan motor ve yay ile hareket kısıtlaması yaşamadan rahatlıkla çalışabilmektedir. İç mekanizması sayesinde hangi mesafede fren yapacağı, açılış ve kapanış hızı, ek elektronik sistemlerin takılmasına izin vermesi de sisteme bağlı bir durum olmaktadır. Kollu bariyerlerin uzunlukları farklı olacağı için açılış ve kapanış hızları da senkronizedir ve motorun gücü ile ilişkili olmaktadır.

bft moovı 60 bariyer - bft bariyer sistemleri - bft kollu bariyer - bft otomatik bariyer

Bft Moovı 60 Bariyer Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.