BFT PRIVEE Bariyer Sistemi

BFT PRIVEE Bariyer Sistemi

Günümüzde farklı alanlarda otomatik kapı ve bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Bu ürünler insanların yaşam kalitelerini artırıcı etki yapmakta ve olumlu şekilde etkilemektedir. Otomatik yapı ile bariyerlerin çalışma prensipleri genel olarak aynı olsa da kullanım alanları oldukça farklıdır. Otomatik kapılar bahçe, garaj gibi daha çok kişilere özel ya da bir gruba ait yerlerde kullanılırken bariyer sistemleri çok sayıda insanın kullandığı alanlarda araç giriş çıkışını kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır. BFT tarafından da üretimi yapılan bariyer sistemlerinin farklı modelleri ve ürünleri bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerden bir tanesi olan BFT PRIVEE bariyer sistemi oldukça kullanışlıdır ve bundan dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere sahip olan bu ürün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

BFT PRIVEE Bariyer Sistemi ve Ürünün Temel Özellikleri

BFT PRIVEE bariyer sistemi 16 metreye kadar olan yerlerde zincirli şekilde kullanılabilmekte ve böylece istenilen etkiyi yapabilmektedir. Montajı ve kullanımı oldukça basit olan bu mantar bariyerler çok kısa sürede açılıp kapanabilmektedir. Böylelikle de araçlar bariyer sisteminin açılıp kapanması için uzun süreler beklememektedir. Bunun dışında kapatıldığında tamamen yerin içine giren mantarlar görüntüleriyle de ortamın güzel görünmesine katkı sağlamaktadır. Bu bariyerlerin boyları 1.000 mm iken enleri ise 270 mm’dir. Ayrıca söz konusu mantar bariyerlerin görüntü olarak farklı seçenekleri bulunmakta ve insanlar bunlar n arasından istediğini seçebilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren BFT tarafından üretilen bu modeller ile alanlar yeniden dizayn edilebilmektedir.

BFT PRIVEE Bariyer Sistemi ve Yetkili Servis Hizmetleri

BFT PRIVEE bariyer sistemi firmanın garantisi altında bulunmaktadır. Söz konusu sistemin kurulumunu BFT Türkiye yetkili servisi yapmaktadır. Kurulum yapıldıktan sonra ise kullanıcı isteğine göre diğer ayarlamalar yapılmakta ve son olarak sistem test edilmektedir. Böylelikle insanlar sorunsuz bir bariyer sistemini teslim almakta ve anında kullanmaya başlamaktadır. Söz konusu durum daha sonraki süreçler için de geçerli olup ürünlerin bakım ve onarımları yine yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında ürünlere aksesuar eklenebilmekte ve böylece ürünler daha kullanışlı olmaktadır.

bft otomatik kapı - bft prıvee bariyer - bft türkiye - bft yetkili servis

BFT PRIVEE Bariyer Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.