BFT Scudo Mantar Bariyer

BFT Scudo Mantar Bariyer

Otomasyon teknolojisinin gün geçtikçe gelişmesine bağlı olarak bu alanda üretilen ürünlerin çeşitliliği ve özellikleri de artmaktadır. Böylece kullanılan alanlarda hem daha etkili sonuçlar alınmakta hem de kullanıcıların beklentileri net olarak karşılanmaktadır. Otomasyon sistemleri üretimini yapan firmalardan birisi olan BFT bu alanda çok önemli bir konumdadır. Üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile dikkat çeken firma tarafından üretilen ürünlerden birisi olan BFT Scudo mantar bariyer birçok alanda kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri genel olarak iki ayrı sınıftan oluşmaktadır. Bunlardan ilki kollu bariyerlerdir ve uzun bir kol yardımı ile girişleri kapatır. Diğeri ise mantar bariyerdir ve bu bariyer zeminin içine monte edilir. Zeminin içindeki bariyer mantar gibi yerden yükselerek işlevini yerine getirir.

BFT Scudo Mantar Bariyer ve Ürün Özellikleri

BFT Scudo mantar bariyer görüntüsü ile ortamda görüntü kirliliği oluşturmamaktadır. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu mantar bariyerlerin boylarının uzunluğu 700 mm iken genişlikleri ise 220 mm’dir. Yeterli boyutlara sahip olan bu ürün insanlar tarafından rahatlıkla fark edilebilmektedir. Kullanımı da oldukça basit olan bu ürün güçlü yapısı ile dikkat çekmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi üst seviyede tutularak ürünün olabildiğince uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Firma tarafından müşteri memnuniyetine önem verildiği için söz konusu üründen beklentiler karşılanabilmektedir. Portatif yapısı ile son derece basit bir şekilde kurulabilmekte ve bu konuda insanlara herhangi bir zorluk çıkarmamaktadır.

BFT Scudo Mantar Bariyer ve Yetkili Servis Desteği

BFT Scudo mantar bariyer sistemleri firmanın garantisi altındadır. Söz konusu ürünün kurulumu için BFT yetkili servis gereken desteği vermekte ve insanların bu konuda rahat etmesini sağlamaktadır. Kurulum tamamlandıktan sonra ise gereken kontroller ve testler de yapılmaktadır. Böylelikle üründe herhangi bir sıkıntı olup olmadığı kontrol edildikten sonra teslim edilmektedir. Bunun dışında söz konusu ürünlerin bakım ve onarımları da yine yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Kısacası yetkili servis insanlara BFT mantar bariyer konusunda gerekli olan desteği vermektedir. Verilen bu destek sayesinde insanlar ürünleri ile ilgili problem yaşadığında kısa sürede çözmektedir.

bft otomasyon - bft scudo mantar bariyer - bft kollu bariyer - bft yetkili servis

BFT Scudo Mantar Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.