Bft Stoppy B Mantar Bariyer

Bft Stoppy B Mantar Bariyer

Bft Stoppy B Mantar Bariyer otopark, apartman ve siteleri için kullanışlı bir sistem olarak geliştirilmiştir. Çeşitli modelleri bulunan sistemde herhangi bir kesintinin olması durumunda bariyerin açık ya da kapalı konumda olması sağlanabilir. Kesintiler sırasında ürün otomatik olarak çarpmalara sebep olmadan yavaşça açık konuma gelebilir. Yanı sıra reflektörlü yüzeyi sayesinde bariyerler rahatlıkla görülebiliyor. BFT’nin tüm deneyimini yansıtan elektromanyetik motoru ve sade tasarımı sayesinde harika performans sağlamaktadır. Montajı kolay olan ürünün bakımı da son derece kolaydır. Acil durumlar için garantili olan mantar bariyer opsiyonel akü kitiyle kesilmelerinde yukarıya çıkarak geçiş alanlarında güvenliğin devamını sağlar ve akü kitsiz kullanımlarda ya da elektrik kesilmelerinde az bir güç ile kolaylıkla itilebilir.

Bft Stoppy B Mantar Bariyer Teknik Özellikleri

Akıllı teknolojik Bft Stoppy B Mantar Bariyer opsiyonel olarak kullanılabilecek olan Stoppy Bat ürünü sayesinde bariyerlerin kapalı konumunun korunması sağlanabilir. Güvenli kullanıma imkan tanıyarak reflektörlü yüzeyi sayesinde mantar bariyerler karanlıkta dahi görülebilir. Perseo kontrol paneli olan bariyer 230 çalışma voltajına sahiptir ve 270 watt ortam gücü taşır. 130 derece termik koruması olan mantar bariyer 6 s açılma ve kapanma sürelerine sahiptir. Çarpmaya karşı 5000 J etkisi vardır ve maksimum Tork 700Nm’dir. Elektromanyetik fren kilitleme sistemine sahip olan ürün manyetik tip özelliği ile serbest bırakmalarda kendiliğinden iner. Çok yoğun kullanımlara uygundur ve -15 ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda kolaylıkla çalışır. Mekanizma ağırlığı 90 kilogram olan ürünün koruma katsayısı IP67’dir.

Bft Stoppy B Mantar Bariyerdeki Üstün Teknoloji

Uzun ömürlü motor gücüne sahip olan ürünün açılma ve kapanma süresi toplamda 6 saniyedir. Bu hareketlerin tamamını yavaşlayarak tamamlar. 4 adet ayar vidası ile merkezleme ve hemzemin kapanmayı tam olarak gerçekleştirir. Bariyerde gece görülmesini sağlayan yansıtıcı yüzey bulunmaktadır. Üst kısımda yanıp sönen ve sürekli yanması için ayarlanmış 8 adet yatay ve 4 adet de dikey led bulunur. Kolay görülebilme özelliği sunan Bft Stoppy B Mantar Bariyer her türlü park ve sinyalizasyon otomasyonu ile entegre çalışacak biçimde tasarlanmıştır.

bft mantar bariyer - bft otomasyon - bft stoppy b mantar bariyer

Bft Stoppy B Mantar Bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.