Bft THALIA LIGHT Kontrol Kartı

BFT THALIA LIGHT Kontrol Kartı

İnsanların yaşam kalitesinin artması amacıyla her geçen gün daha farklı cihazlar üretilmekte ve insanların kullanımına sunulmaktadır. Söz konusu ürünlerden bir tanesi de otomatik kapı ve bu türden olan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde insanlar belli alanlardaki kapıları el değmeden açabilmekte ve böylece rahat bir şekilde buralara giriş çıkış yapabilmektedir. Bu kolaylığı sağlayan motorlar farklı parçalardan oluşmakta olup bunlardan bir tanesi de kontrol kartlarıdır. BFT firması tarafından üretilen ürünlerin bir kısmında BFT THALIA LIGHT kontrol kartı kullanılmaktadır. Söz konusu ürün genel manada motorların kontrolünü sağlamakta ve böylece kullanıcılar motorlardan istedikleri verimi daha rahat bir şekilde alabilmektedir.

BFT THALIA LIGHT Kontrol Kartı ve Özellikleri

BFT THALIA LIGHT kontrol kartı birçok motor ile uyumludur ve bunlarda kullanılabilmektedir. Kullanılan kontrol kartları bazı ayarlamaların yapılmasına imkan sağlamaktadır. Bu ayarlamalar kapanış süreleri ve buna benzerdir. Hızlı kapama, tekrar kapama, kısmi açma ve yavaş başla özelliği bunlardan bazılarıdır. Böylece kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda bazı özellikleri özelleştirebilmektedir. Bunun dışında bu model kontrol kartları hemen hemen her hava sıcaklığında rahatlıkla çalışmaktadır. -10 derece ile 55 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışabilen ürünler bu yönüyle de insanların ihtiyaçlarını net olarak karşılamaktadır. Firma tarafından üretilen bu ürünün boyutları ise 194x236x100 mm’dir. Montajı son derece kolay olmasına karşın mutlaka bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü yapılacak küçük hatalar dahi motorların bazı özelliklerinin çalışamaz duruma gelmesine neden olabilmektedir.

BFT THALIA LIGHT Kontrol Kartı ve Servis Desteği

BFT THALIA LIGHT kontrol kartı BFT tarafından üretilmektedir ve bu da ürünün BFT Türkiye garantisi altında olduğu anlamına gelmektedir. Ürün ile ilgili yaşanan sorunlardan BFT yetkili servis tarafından verirken destek alınabilmektedir. Bu destek kapsamında bakım, kurulum ve onarım gibi işlemler yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Bunun için yetkili servisten destek talep edilmesi gerekmektedir. Kullanıldıkları ürünlere yukarıda sayılan özellikleri kazandıran kontrol kartı son derece kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Uzun süreli kullanıma uygun bir şekilde üretildiğinden sorun çıkarma ihtimali çok düşüktür.

bft thalıa kontrol kartı - bft türkiye - bft yetkili servis - bft motor

BFT THALIA LIGHT Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.