BFT VENERE  D Kontrol Kartı

BFT VENERE  D Kontrol Kartı

Değişen zaman ile birlikte insanların kullanmış oldukları ürünler ve eşyalar da değişmektedir. Bu değişim insanların yaşam kalitesini üst seviyelere çıkarma adına yapılmakta ve yapılan değişimlerden sonra insanlar biraz daha rahat etmektedir. Yakın tarihte insanların yaşamlarına giren otomatik kapılarda bu şekilde bir etki yapmış ve insanların yaşam kalitesini artırmıştır. Otomatik kapı ve bariyer sistemleri denilince ilk akla gelen firmalar arasında yer alan BFT uzun yıllardır ülkemizde faaliyet göstermektedir. BFT tarafından üretilen ürünler insanların beklentilerini karşılamakta ve bundan dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. BFT VENERE  D kontrol kartı da firma tarafından üretilmekte ve ürünlerin içerisinde yer almaktadır. Ürünlerin kontrol merkezleri olan bu kartlar sayesinde farklı fonksiyonlar yerine getirilmektedir.

BFT VENERE  D Kontrol Kartı ve Sağlanan Foksiyonlar

BFT VENERE  D kontrol kartı son derece önemli bir parça olup bu parçanın sağlıklı bir şekilde çalışması ürünlerden alınacak olan performansın üst seviyelere gelmesine neden olmaktadır. Aksi durumda ürünler istenildiği gibi çalışmayacaktır. Kontrol kartı üzerinden ürünün bütün parçalarına bağlantı yapılmakta ve buradan giden komutlar yerine getirilmektedir. Kontrol kartı üzerinden bazı ayarlamalar yapılmakta ve böylece otomatik ya da bariyer sistemlerinin kullanıcıların tercihine göre çalışması sağlanmaktadır. Bu ayarlamalardan bazıları yavaş açıl yavaş kapan, geri kapanma süresi ve kısmi kapanmadır. Bu özellikler insanların çok ciddi şekilde rahat etmesini sağlamakta ve bu bağlamda son derece önemlidir.

BFT VENERE  D Kontrol Kartı ve Ürüne Eklenebilen Aksesuarlar

BFT VENERE  D kontrol kartı tarafından sağlanan bir başka avantaj ise aksesuarlarla ilgilidir. Bilindiği gibi aksesuarlar otomatik kapıların olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Kumanda, fotosel ve flaşör gibi aksesuarlar kontrol kartına bağlanabilmektedir. Böylece hem kullanışlılık hem de güvenirlilik artmış olmaktadır. Ayrıca bu parça firmanın garantisi altında bulunmaktadır. Yani parçayla ilgili bir sıkıntı yaşanması ve onarıma ihtiyaç duyulması halinde BFT yetkili servisinden yardım istenebilmektedir. Bunların dışında yetkili servis kurulum konusunda da destek vermektedir. Kullanıcıların talep etmesi durumunda alınan parça servis tarafından takılmaktadır.

bft otomatik kapı - bft venere konrol kartı - bft yetkili servis - bft bariyer sistemleri

BFT VENERE  D Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.